European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa


Návštevnícke centrum ECB: návštevy a virtuálne prehliadky

Prečo je dôležité, aby ceny zostali stabilné, a čo to znamená pre vašu kúpnu silu? Ako sa staráme o bezpečnosť vašich úspor v banke? Aké hlavné úspechy dosiahla Európa? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete v našom návštevníckom centre.

Vzhľadom na pandémiu koronavírusu v súčasnosti ponúkame len virtuálne prehliadky návštevníckeho centra ECB. Virtuálne prehliadky trvajú približne 75 minút. O virtuálnu prehliadku v pondelok až piatok počas bežnej pracovnej doby môžu požiadať najmenej desaťčlenné skupiny. Jednotlivci a menšie skupiny sa môžu pridať k pravidelným prezentáciám v anglickom alebo nemeckom jazyku v stredu poobede alebo vo štvrtok doobeda.

Žiadosti o rezerváciu virtuálnych prehliadok a akékoľvek súvisiace otázky môžete posielať e-mailom na adresu visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuálna prehliadka

Vydajte sa na virtuálnu prehliadku! Naše návštevnícke centrum si tak môžete prezrieť z ktoréhokoľvek miesta na svete. Ak máte okuliare na virtuálnu realitu, nasaďte si ich a váš zážitok bude ešte bezprostrednejší.

Virtuálna prehliadka

Ako získam prístup k virtuálnej prehliadke pomocou okuliarov na virtuálnu realitu?

Na svojom mobilnom telefóne si nainštalujte aplikáciu Google Street View (iOS, Android). Nájdite si Európsku centrálnu banku a ťuknite na niektorú z oficiálnych fotografií ECB, na ktorej je interiér budovy. Stlačte ikonu VR v pravom hornom rohu. Tým zapnete režim virtuálnej reality. Svoj telefón vložte do zariadenia VR a vydajte sa na virtuálnu prehliadku.

Po opätovnom sprístupnení návštev v ECB budeme túto stránku aktualizovať.

SÚVISIACE INFORMÁCIE

Ďalšie materiály

Všetky stránky v tejto sekcii