Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika Euro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

Návštevnícke centrum ECB: návštevy a virtuálne prehliadky

Prečo je dôležité, aby ceny zostali stabilné, a čo to znamená pre vašu kúpnu silu? Ako sa staráme o bezpečnosť vašich úspor v banke? Aké hlavné úspechy dosiahla Európa? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete v našom návštevníckom centre.

Návštevy v ECB sú momentálne v dôsledku pandémie koronavírusu (COVID-19) pozastavené. Zatiaľ sa však môžete vydať na virtuálnu prehliadku nášho návštevníckeho centra. Po opätovnom sprístupnení návštev v ECB budeme túto stránku aktualizovať. V prípade otázok nás kontaktujte na adrese visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuálna prehliadka

Vydajte sa na virtuálnu prehliadku! Naše návštevnícke centrum si tak môžete prezrieť z ktoréhokoľvek miesta na svete. Ak máte okuliare na virtuálnu realitu, nasaďte si ich a váš zážitok bude ešte bezprostrednejší.

Virtuálna prehliadka

Ako získam prístup k virtuálnej prehliadke pomocou okuliarov na virtuálnu realitu?

Na svojom mobilnom telefóne si nainštalujte aplikáciu Google Street View (iOS, Android). Nájdite si Európsku centrálnu banku a ťuknite na niektorú z oficiálnych fotografií ECB, na ktorej je interiér budovy. Stlačte ikonu VR v pravom hornom rohu. Tým zapnete režim virtuálnej reality. Svoj telefón vložte do zariadenia VR a vydajte sa na virtuálnu prehliadku.

SÚVISIACE INFORMÁCIE

Ďalšie materiály

Všetky stránky v tejto sekcii