Menu

ECB lankytojų centras

Kodėl svarbu, kad kainos būtų stabilios, ir kokį poveikį tai daro jūsų perkamajai galiai? Kaip užtikriname, kad jūsų santaupos banke būtų saugios? Kokie svarbiausi Europos pasiekimai? Atsakymai į šiuos ir dar daug kitų klausimų – mūsų Lankytojų centre.

Dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos ECB kol kas nepriima lankytojų, tačiau kviečiame pasidairyti po Lankytojų centrą virtualiai. Kai tik galėsime lankytojus priimti vėl, šį puslapį atnaujinsime. Jei kiltų klausimų, rašykite mums visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtualusis apsilankymas


Siūlome virtualiojo apsilankymo mūsų Lankytojų centre galimybę, kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte! Jei turite virtualiosios realybės akinius, būtinai juos užsidėkite – pasijusite tarsi iš tiesų vaikščiotumėte po mūsų Lankytojų centrą.

Kaip pradėti virtualųjį apsilankymą su virtualiosios realybės akiniais?

Parsisiųskite į mobilųjį telefoną (iOS, Android) programėlę Google Street View. Susiraskite Europos Centrinį Banką ir spustelėkite vieną iš oficialių ECB (pastato vidaus) nuotraukų. Įjunkite virtualiosios realybės režimą paspausdami virtualiosios realybės akinių ženkliuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe, įstatykite savo telefoną į virtualiosios realybės įtaisą ir leiskitės į ekskursiją po Lankytojų centrą.