Paieškos galimybės
Home Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

ECB lankytojų centras: apsilankymai gyvai ir virtualiai

Kodėl svarbu, kad kainos būtų stabilios, ir kokį poveikį tai daro jūsų perkamajai galiai? Kaip užtikriname, kad jūsų santaupos banke būtų saugios? Kokie svarbiausi Europos pasiekimai? Atsakymai į šiuos ir dar daug kitų klausimų – mūsų Lankytojų centre.

Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo rizikos ECB lankytojų gyvai kol kas nepriima, tačiau kviečiame pasidairyti po mūsų Lankytojų centrą virtualiai. Kai tik vėl galėsime lankytojus priimti gyvai, šį puslapį atnaujinsime. Jei turite klausimų, rašykite mums visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuali ekskursija

Kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, kviečiame į virtualią ekskursiją po mūsų Lankytojų centrą! Jei turite virtualiosios realybės akinius, būtinai juos užsidėkite – pasijusite tarsi iš tiesų čia vaikščiotumėte.

Virtuali ekskursija

Kaip pradėti virtualią ekskursiją su virtualiosios realybės akiniais?

Parsisiųskite į mobilųjį telefoną (iOS, Android) programėlę Google Street View. Susiraskite Europos Centrinį Banką ir spustelėkite vieną iš oficialių ECB (pastato vidaus) nuotraukų. Įjunkite virtualiosios realybės režimą paspausdami virtualiosios realybės akinių ženkliuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe, įstatykite savo telefoną į virtualiosios realybės įtaisą ir leiskitės į ekskursiją po Lankytojų centrą.

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Visi šios dalies puslapiai