Menu

ECB apmeklētāju centrs

Kāpēc svarīgi nodrošināt stabilas cenas un kā tas ietekmē jūsu pirktspēju? Kā mēs gādājam, lai jūsu uzkrājumi bankā būtu drošībā? Kādi ir Eiropas galvenie sasniegumi? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem uzzināsiet mūsu apmeklētāju centrā.

Sakarā ar koronavīrusu (Covid-19) ECB apmeklējumi pašlaik nenotiek, taču varat doties virtuālā ekskursijā pa mūsu apmeklētāju centru. Šī lapa tiks aktualizēta, tiklīdz atkal būs iespējams apmeklēt ECB. Ja jums ir jautājumi, sazinieties ar mums pa e-pastu visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuālā ekskursija


Piedāvājam virtuālu ekskursiju, kas ļaus jums no jebkuras pasaules malas iepazīt mūsu apmeklētāju centru! Ja jūsu rīcībā ir virtuālās realitātes brilles, iesakām tās lietot, lai piedzīvojums būtu vēl dzīvāks!

Kā iespējams piekļūt virtuālajai ekskursijai, izmantojot virtuālās realitātes brilles?

Instalējiet viedtālrunī aplikāciju Google Street View (iOS, Android). Aplikācijā sameklējiet Eiropas Centrālo banku un spiediet uz kādu no oficiālajiem ECB fotoattēliem, kuros redzama ēkas iekšpuse. Uzspiediet uz virtuālās realitātes briļļu ikonas ekrāna labajā augšējā stūrī, lai aktivizētu virtuālās realitātes režīmu, ievietojiet tālruni virtuālās realitātes ierīcē un izbaudiet aizraujošo ekskursiju!