European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs


ECB apmeklētāju centrs – apmeklējumi klātienē un virtuālajā vidē

Kāpēc svarīgi nodrošināt stabilas cenas un kā tas ietekmē jūsu pirktspēju? Kā mēs gādājam, lai jūsu uzkrājumi bankā būtu drošībā? Kādi ir Eiropas galvenie sasniegumi? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem uzzināsiet mūsu apmeklētāju centrā.

Sakarā ar koronavīrusa pandēmiju pašlaik varam piedāvāt tikai virtuālu viesošanos ECB apmeklētāju centrā. Virtuālais apmeklējums ilgst aptuveni 75 minūtes. 10 vai vairāk cilvēku grupas var pieteikt virtuālu apmeklējumu pirmdienās–piektdienās parastajā darba laikā. Atsevišķas personas vai mazākas grupas var piedalīties regulārajās prezentācijās angļu vai vācu valodā, kas notiek trešdienās pēcpusdienā vai ceturtdienās no rīta.

Piesakiet virtuālo apmeklējumu vai sazinieties ar mums, lai uzdotu jebkuru jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuālā ekskursija

Piedāvājam virtuālu ekskursiju, kas ļaus jums no jebkuras pasaules malas iepazīt mūsu apmeklētāju centru. Ja jūsu rīcībā ir virtuālās realitātes brilles, iesakām tās lietot, lai piedzīvojums būtu vēl dzīvāks.

Sākt virtuālo ekskursiju

Kā iespējams piekļūt virtuālajai ekskursijai, izmantojot virtuālās realitātes brilles?

Instalējiet viedtālrunī aplikāciju Google Street View (iOS, Android). Aplikācijā sameklējiet Eiropas Centrālo banku un spiediet uz kādu no oficiālajiem ECB fotoattēliem, kuros redzama ēkas iekšpuse. Uzspiediet uz virtuālās realitātes briļļu ikonas ekrāna labajā augšējā stūrī, lai aktivizētu virtuālās realitātes režīmu, ievietojiet tālruni virtuālās realitātes ierīcē un izbaudiet aizraujošo ekskursiju!

Šī lapa tiks aktualizēta, tiklīdz atkal būs iespējams klātienē apmeklēt ECB.

PAPILDU INFORMĀCIJA

Uzziniet vairāk par līdzīgām tēmām

Visas šīs sadaļas lapas