Menu

Návštěvnické centrum ECB

Proč je důležité, aby ceny zůstaly stabilní, a co to znamená pro vaši kupní sílu? Jak zajišťujeme, aby byly vaše úspory v bance bezpečné? Jakých hlavních úspěchů Evropa dosáhla? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího najdete v našem návštěvnickém centru.

Návštěvy ECB jsou v současnosti pozastaveny z důvodu rizik spojených sešířením koronaviru (COVID-19), ale mezitím si můžete projít naše návštěvnické centrum virtuálně. Stránku budeme aktualizovat, jakmile budou návštěvy naší instituce opět možné. Máte-li dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuální prohlídka


Zúčastněte se virtuální prohlídky a prohlédněte si naše návštěvnické centrum, ať jste kdekoliv na světě! Pokud máte brýle pro virtuální realitu, nasaďte si je a váš zážitek bude ještě intenzivnější!

Jaký je přístup na virtuální prohlídku pomocí virtuálních brýlí?

Na svém mobilním telefonu si nainstalujte aplikaci Google Street View (iOS, Android). Najděte si Evropskou centrální banku a označte jednu z oficiálních fotografií ECB ukazující vnitřek budovy. Stiskněte ikonu brýlí v pravém horním rohu. Tím zapnete režim virtuální reality. Vložte svůj mobilní telefon do zařízení a získáte nezapomenutelné zážitky!