Elektronický systém výběrových řízení

Po registraci získají zájemci přístup k příslušným dokumentům a možnost účastnit se výběrových řízení, které probíhají prostřednictvím elektronického systému výběrových řízení.

Přístup k elektronickému systému výběrových řízení

Zapomenuté heslo?

Jak elektronický systém výběrových řízení používat

Technická podpora

Pokud při používání systému potřebujete pomoci, obraťte se prosím na tým technické podpory ECB na adrese sourcing.support@ecb.europa.eu. Žádosti jsou vyřizovány v průměru za 1–3 pracovní dny. Technická podpora je poskytována v době od 8.00 do 17.30 SEČ od pondělí do pátku s výjimkou svátků ECB.

Dodatečné informace

Jaké jsou minimální požadavky systému?

Upozorňujeme, že je na účastnících výběrových řízení, aby si zajistili řádně fungující internetové připojení a zařízení a správně nastavili prohlížeč. ECB nemůže tyto vnější podmínky ovlivnit. Pokud máte problém splnit minimální požadavky systému, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT, aby váš systém aktualizoval.

Prohlížeč
Podporován je Internet Explorer (verze 9 nebo novější) a Chrome. Doporučeným prohlížečem je Internet Explorer.
Blokace automatického otvírání nových oken (pop-ups).
V nastavení vašeho prohlížeče musí být povoleno automatické otvírání nových oken.
Další potřebné programy
Dokumenty pro výběrové řízení mohou obsahovat soubory ve formátu Word, Excel a PDF. Pro čtení souborů PDF si můžete v případě potřeby stáhnout Adobe Acrobat Reader.
Jak si mohu ověřit, zda můj systém tyto minimální požadavky splňuje?

V elektronickém systému výběrových řízení ECB nahrajte zkušební dokument (např. prázdný soubor ve formátu Word) jako přílohu své nabídky („RFx Response“).

Pokud nastane kterýkoli z následujících problémů, je pravděpodobné, že váš systém minimální požadavky nesplňuje:

  • vzhled uživatelovy obrazovky se neshoduje se snímky stránek zobrazenými v uživatelské příručce ECB;
  • neotvírá se okno pro nahrání příloh;

Pokud máte se svým systémem problém, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT.

Důležité informace

Abyste se vyhnuli případným potížím krátce před termínem podání, dodržujte prosím tyto kroky:

  • Nahrajte zkušební dokument: přímo po vstupu do dokumentace nahrajte zkušební dokument jako přílohu své nabídky („RFx Response“) a ověřte tak, zda elektronický systém výběrových řízení bezchybně funguje ve vaší infrastruktuře IT.
  • Nečekejte až do poslední chvíle: podejte své dokumenty v předstihu před skončením termínu pro příslušné výběrové řízení. Doba potřebná k dokončení nabídky a nahrání celé dokumentace se může výrazně lišit v závislosti na vašem prohlížeči, rychlosti internetového připojení a velikosti vašich souborů (max. 80 MB na soubor).
  • Změňte stav podání své nabídky na „firm“: vaše nabídka („RFx Response“) je úspěšně podaná pouze tehdy, pokud se její stav před uplynutím lhůty změní na „firm“ (pevný). Po uplynutí lhůty systém příslušné výběrové řízení automaticky uzavře bez ohledu na zatím neukončené nabídky.
  • Po podání své nabídky („RFx Response“) si ji znovu ověřte: svou nabídku („RFx Response“) si v systému elektronických výběrových řízení ECB znovu otevřete a ověřte si, zda je úplná a zda je ve stavu „firm“. Doporučujeme, abyste si udělali snímek obrazovky s přiloženými soubory.
  • Zaregistrujte náhradní kontaktní osobu: účastníci výběrového řízení jsou povinni zaregistrovat v systému alespoň jednu náhradní kontaktní osobu, aby bylo zajištěno, že bude mít v případě potřeby k výběrovému řízení a komunikaci vždy někdo přístup. Vytvoření účtu náhradní kontaktní osoby viz kapitola I správa účtu dodavatele.

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Zaregistrování dodavatele v systému elektronických výběrových řízení ani jeho účast ve výběrovém řízení nezakládá ECB povinnost uzavřít smlouvu.