European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Elektronický systém výběrových řízení

Po registraci získají zájemci přístup k příslušným dokumentům a možnost účastnit se výběrových řízení, která probíhají prostřednictvím elektronického systému výběrových řízení.

Přístup k elektronickému systému výběrových řízení

Zapomenuté heslo?

Jak elektronický systém výběrových řízení používat

Technická podpora

Pokud při používání systému potřebujete pomoci, obraťte se prosím na tým technické podpory ECB na adrese sourcing.support@ecb.europa.eu. Žádosti jsou vyřizovány v průměru za 1–3 pracovní dny. Technická podpora je poskytována v době od 8.30 do 17.30 frankfurtského času od pondělí do pátku s výjimkou svátků ECB.

Jaké jsou minimální požadavky systému?

Upozorňujeme, že je na účastnících výběrových řízení, aby si zajistili řádně fungující internetové připojení a zařízení a správně nastavili prohlížeč. ECB nemůže tyto vnější podmínky ovlivnit. Pokud máte problém splnit minimální požadavky systému, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT, aby váš systém aktualizoval.

Podporované prohlížeče

Funkce elektronického systému výběrových řízení ECB podporuje Microsoft Internet Explorer a Google Chrome.

Používání jiných prohlížečů se nedoporučuje, jelikož nejsou podporovány.

Blokace automatického otvírání nových oken (pop-ups)

V nastavení vašeho prohlížeče musí být povoleno automatické otvírání nových oken.

Další potřebné programy

Dokumenty pro výběrové řízení mohou obsahovat soubory ve formátu Word, Excel a PDF. Pro čtení souborů PDF si možná budete muset nejdřív stáhnout Adobe Acrobat Reader.

Jak si mohu ověřit, zda můj systém tyto minimální požadavky splňuje?

V elektronickém systému výběrových řízení ECB nahrajte zkušební dokument (např. prázdný soubor ve formátu Word) jako přílohu své nabídky („RFx response“).

Váš systém možná nesplňuje minimální požadavky, jestliže:

 • vzhled uživatelovy obrazovky se liší od snímků stránek zobrazených v uživatelských příručkách ECB,
 • neotvírá se okno pro nahrání příloh.

Pokud zaznamenáváte problémy se svým systémem, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT.

Důležité kroky při předkládání nabídky

 • Zaregistrujte náhradní kontaktní osobu
  Účastníci výběrového řízení jsou povinni zaregistrovat v systému alespoň jednu náhradní kontaktní osobu, aby bylo zajištěno, že bude mít v případě potřeby k výběrovému řízení a komunikaci vždy někdo přístup. Vytvoření účtu náhradní kontaktní osoby viz kapitola III uživatelské příručky Správa účtu dodavatele.
 • Nahrajte zkušební dokument
  Přímo po vstupu do dokumentace nahrajte zkušební dokument jako přílohu své nabídky („RFx response“) a ověřte tak, zda elektronický systém výběrových řízení funguje ve vaší infrastruktuře IT bezchybně. Pokyny k nahrání dokumentu jsou uvedeny v kapitole IV uživatelské příručky Jak ve výběrovém řízení předložit nabídku/odpověď.
 • Nenechávejte vše na poslední chvíli
  Předložte dokumenty v dostatečném předstihu před uplynutím lhůty pro příslušné výběrové řízení, aby byl dostatek času na případnou technickou podporu. Doba potřebná k dokončení nabídky a nahrání celé dokumentace se může výrazně lišit v závislosti na vašem prohlížeči, rychlosti internetového připojení a velikosti vašich souborů (max. 80 MB na soubor).
 • Změňte stav podání své nabídky na „firm“
  Vaše nabídka (RFx response) je úspěšně podaná pouze tehdy, pokud se její stav před uplynutím lhůty změní na „firm“ (pevný). Po uplynutí lhůty systém příslušné výběrové řízení automaticky uzavře bez ohledu na zatím neukončené nabídky. ECB může v příslušném výběrovém řízení posuzovat pouze nabídky ve stavu „firm“.
 • Po podání své nabídky (RFx response) si ji znovu ověřte
  Po podání své nabídky (RFx response) vstupte do systému elektronických výběrových řízení ECB ještě jednou a ověřte si, zda je nabídka úplná a zda je ve stavu „firm“. Doporučujeme, abyste si udělali snímek obrazovky s přiloženými soubory.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti a záruk

Zaregistrování dodavatele v systému elektronických výběrových řízení ani jeho účast ve výběrovém řízení nezakládá ECB povinnost uzavřít s ním smlouvu.

Všechny stránky v této části