Elektronický systém výběrových řízení

Po registraci získají zájemci přístup k příslušným dokumentům a možnost účastnit se výběrových řízení, které probíhají prostřednictvím elektronického systému výběrových řízení.

Přístup k elektronickému systému výběrových řízení

Zapomenuté heslo?

Jak elektronický systém výběrových řízení používat

Technická podpora

Pokud při používání systému potřebujete pomoci, obraťte se prosím na tým technické podpory ECB na adrese sourcing.support@ecb.europa.eu. Žádosti jsou vyřizovány v průměru za 1–3 pracovní dny. Technická podpora je poskytována v době od 8.00 do 17.30 SEČ od pondělí do pátku s výjimkou svátků ECB.

Dodatečné informace

Jaké jsou minimální požadavky systému?

Upozorňujeme, že je na účastnících výběrových řízení, aby si zajistili řádně fungující internetové připojení a zařízení a správně nastavili prohlížeč. ECB nemůže tyto vnější podmínky ovlivnit. Pokud máte problém splnit minimální požadavky systému, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT, aby váš systém aktualizoval.

Prohlížeč
Podporován je Internet Explorer (verze 9 nebo novější) a Chrome. Doporučeným prohlížečem je Internet Explorer.
Blokace automatického otvírání nových oken (pop-ups).
V nastavení vašeho prohlížeče musí být povoleno automatické otvírání nových oken.
Další potřebné programy
Dokumenty pro výběrové řízení mohou obsahovat soubory ve formátu Word, Excel a PDF. Pro čtení souborů PDF si můžete v případě potřeby stáhnout Adobe Acrobat Reader.
Jak si mohu ověřit, zda můj systém tyto minimální požadavky splňuje?

V elektronickém systému výběrových řízení ECB nahrajte zkušební dokument (např. prázdný soubor ve formátu Word) jako přílohu své nabídky („RFx Response“).

Pokud nastane kterýkoli z následujících problémů, je pravděpodobné, že váš systém minimální požadavky nesplňuje:

  • vzhled uživatelovy obrazovky se neshoduje se snímky stránek zobrazenými v uživatelské příručce ECB;
  • neotvírá se okno pro nahrání příloh;

Pokud máte se svým systémem problém, obraťte se prosím na svou podporu/správce IT.

Praktické rady

Abyste se vyhnuli případným potížím krátce před termínem podání, dodržujte prosím tyto kroky:

  • Nečekejte až do poslední chvíle: podejte své dokumenty včas, před skončením termínu pro příslušné výběrové řízení. Doba potřebná k dokončení nabídky a nahrání celé dokumentace se může výrazně lišit v závislosti na velikosti vašich souborů (max. 20 MB na soubor), vašem prohlížeči a rychlosti internetového spojení.
  • Stav „firm“: vaše nabídka („RFx Response“) je úspěšně podaná až tehdy, když se její stav změní na „firm“ (pevná). Po uplynutí lhůty systém příslušné výběrové řízení automaticky uzavře bez ohledu na případné neukončené nabídky.
  • Po podání nabídky: svou nabídku RFx si v systému elektronických výběrových řízení ECB znovu otevřete a ověřte si, zda je úplná a zda je ve stavu „firm“. Doporučujeme si udělat snímek obrazovky s přiloženými soubory.

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Zaregistrování dodavatele v systému elektronických výběrových řízení ani jeho účast ve výběrovém řízení nezakládá ECB povinnost uzavřít smlouvu.

Prohlášení o ochraně osobních údajů