Menu

Elektroninė viešųjų pirkimų sistema

Elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje užsiregistravusios suinteresuotosios šalys gali susipažinti su reikiamais dokumentais ir dalyvauti viešųjų pirkimų procedūrose.

Prieiga prie elektroninės viešųjų pirkimų sistemos

Pamiršote slaptažodį?

Kaip naudotis elektronine viešųjų pirkimų sistema

Techninė pagalba

Jeigu naudojantis sistema prireikia pagalbos, kreipkitės į ECB techninės pagalbos grupę el. pašto adresu sourcing.support@ecb.europa.eu. Į paklausimus paprastai atsakoma per 1–3 darbo dienas. Techninė pagalba teikiama pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.30 iki 17.30 val. Frankfurto laiku, išskyrus ECB nedarbo dienas.

Sistemos reikalavimai

Kokie yra minimalūs sistemos reikalavimai?

Prašome atkreipti dėmesį – viešųjų pirkimų dalyviai privalo patys pasirūpinti, kad jų interneto ryšys ir įranga veiktų tinkamai ir naršyklės nuostatos būtų teisingos. ECB už šias išorės sąlygas neatsako. Kilus sunkumų dėl minimalių sistemos reikalavimų, prašome susisiekti su savo IT pagalbos grupe / administratoriumi ir atnaujinti sistemą.

Palaikomos naršyklės

Naršyklėmis Microsoft Internet Explorer ir Google Chrome užtikrinamas ECB elektroninės viešųjų pirkimų sistemos funkcionalumas.

Kitos naršyklės neturėtų būti naudojamas, nes jos nėra palaikomos.

Iškylančiųjų langų blokavimo programa
Įsitikinkite, kad jūsų naršyklė neblokuoja iškylančiųjų langų.
Kita programinė įranga
Pasiūlymų dokumentai gali būti teikiami Word, Excel ir PDF failų formatu. Kad galėtumėte peržiūrėti PDF failus, jums gali tekti atsisiųsti programą Adobe Acrobat Reader.
Kaip patikrinti, ar mano sistema atitinka minimalius reikalavimus?

Į ECB elektroninę viešųjų pirkimų sistemą kaip teikiamo pasiūlymo priedą („RFx response“) įkelkite bandomąjį dokumentą (pvz., tuščią Word failą).

Jeigu susiduriate su toliau nurodytais sunkumais, gali būti, kad jūsų sistema minimalių reikalavimų neatitinka:

 • vartotojo sąsaja atrodo kitaip nei ECB naudotojo vadovuose pateiktos momentinės ekrano kopijos;
 • neatsidaro langas priedams įkelti.

Jeigu naudojantis sistema kyla sunkumų, susisiekite su savo IT pagalbos grupe / administratoriumi.

Svarbi informacija teikiant dokumentus

 • Užregistruokite atsarginius asmenis ryšiams
  Viešųjų pirkimų dalyviai privalo sistemoje užregistruoti bent vieną atsarginį asmenį ryšiams tam, kad esant reikalui bent vienas asmuo visada galėtų prisijungti prie sistemos ir gauti informaciją. Kaip sukurti atsarginio asmens ryšiams paskyrą, žr. naudotojo vadovo Kaip tvarkyti paskyrą III skyrių.
 • Įkelkite bandomąjį dokumentą
  Prisijungę prie pasiūlymo dokumentų, kaip teikiamo pasiūlymo priedą („RFx response“) iš karto įkelkite bandomąjį dokumentą, kad pasitikrintumėte, ar jūsų IT infrastruktūroje elektroninė viešųjų pirkimų sistema veikia tinkamai. Kaip įkelti dokumentą, žr. naudotojo vadovo Kaip teikti pasiūlymą / atsakymą į kvietimą dalyvauti viešųjų pirkimų procedūroje IV skyrių.
 • Neatidėliokite iki paskutinės minutės
  Dokumentus pateikite gerokai anksčiau iki atitinkamo viešojo pirkimo galutinio termino pabaigos, kad prireikus liktų pakankamai laiko techninei pagalbai. Kiek laiko užtruks pateikti pasiūlymą ir įkelti visus dokumentus, gali labai priklausyti nuo jūsų naršyklės, interneto ryšio ir failų dydžio (failas turi būti ne didesnis kaip 80 MB).
 • Pakeiskite teikiamų dokumentų statusą į „firm“
  Jūsų pasiūlymas bus sėkmingai pateiktas tik jeigu teikiamų dokumentų („RFx response“) statusas iki galutinio termino pabaigos bus pakeistas į „firm“. Pasibaigus galutiniam terminui sistema automatiškai uždaro atitinkamą viešąjį pirkimą, net jeigu darbo su teikiamais dokumentais dar nebaigėte. Viešojo pirkimo procedūroje ECB galės vertinti tik tuos pasiūlymus, kurių statusas bus „firm“.
 • Pateikę dokumentus dar kartą patikrinkite „RFx response“
  ECB elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje dar kartą atsidarykite savo „RFx response“ ir patikrinkite, ar pateikėte visą informaciją ir ar statusas buvo pakeistas į „firm“. Patariame pasidaryti įkeltų priedų momentinę ekrano kopiją.

Privacy statements

Atsakomybės apribojimas

ECB neprivalo sudaryti sutarties su tiekėju tik todėl, kad šis užsiregistravo elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje arba dalyvauja viešojo pirkimo procedūroje.