Elektroninė viešųjų pirkimų sistema

Viešųjų pirkimų sistemoje užsiregistravusios suinteresuotosios šalys gali susipažinti su reikiamais dokumentais ir dalyvauti viešųjų pirkimų procedūrose.

Prieiga prie elektroninės viešųjų pirkimų sistemos

Pamiršote slaptažodį?

Kaip naudotis elektronine viešųjų pirkimų sistema

Techninė pagalba

Jeigu naudojantis sistema prireikia pagalbos, kreipkitės į ECB techninės pagalbos grupę el. pašto adresu sourcing.support@ecb.europa.eu. Į paklausimus paprastai atsakoma per 1–3 darbo dienas. Techninė pagalba teikiama pirmadieniais–penktadieniais nuo 08:30 iki 17:30 val. Vidurio Europos laiku (CET), išskyrus ECB nedarbo dienas.

Kita informacija

Kokie yra minimalūs sistemos reikalavimai?

Prašome atkreipti dėmesį – viešųjų pirkimų dalyviai privalo patys pasirūpinti, kad jų interneto ryšys ir įranga veiktų tinkamai ir naršyklės nuostatos būtų teisingos. ECB neatsako už minėtus išorinius veiksnius. Kilus sunkumų dėl minimalių sistemos reikalavimų, prašome susisiekti su savo IT pagalbos grupe / administratoriumi ir atnaujinti sistemą.

Naršyklė
Palaikomos naršyklės: Internet Explorer (9 arba naujesnė versija) ir Chrome. Pageidautina naršyklė – Internet Explorer.
Iškylančiųjų langų blokavimo programa
Įsitikinkite, kad jūsų naršyklė neblokuoja iškylančiųjų langų.
Kita programinė įranga
Pasiūlymų dokumentai gali būti teikiami Word, Excel irPDF failų formatu. Kad galėtumėte peržiūrėti PDF failus, jums gali tekti atsisiųsti programą Adobe Acrobat Reader.
Kaip patikrinti, ar mano sistema atitinka minimalius reikalavimus?

Į ECB elektroninę viešųjų pirkimų sistemą kaip teikiamų dokumentų priedą („Rfx Response“) įkelkite bandomąjį dokumentą (pvz., tuščią Word failą).

Jeigu susiduriate su toliau nurodytais sunkumais, gali būti, kad jūsų sistema neatitinka minimalių reikalavimų:

  • vartotojo sąsaja atrodo kitaip nei ECB naudotojo vadovuose pateiktos momentinės ekrano kopijos;
  • neatsidaro langas priedams įkelti.

Jeigu naudojantis sistema kyla sunkumų, susisiekite su IT pagalbos grupe / administratoriumi.

Svarbi informacija

Kad išvengtumėte nesklandumų prieš pat galutinį pasiūlymų pateikimo terminą, imkitės šių veiksmų:

  • Įkelkite bandomąjį dokumentą: prisijungę prie pasiūlymų dokumentų, kaip teikiamų dokumentų priedą („RFx response“) iš karto įkelkite bandomąjį dokumentą, kad pasitikrintumėte, ar jūsų IT infrastruktūroje elektroninė viešųjų pirkimų sistema veikia tinkamai.
  • Neatidėliokite iki paskutinės minutės: dokumentus pateikite anksčiau, dar nepasibaigus atitinkamų viešųjų pirkimų galutiniam terminui. Kiek laiko užtruks pateikti pasiūlymą ir įkelti visus dokumentus, gali labai priklausyti nuo jūsų naršyklės, jūsų interneto ryšio ir jūsų failų dydžio (failas turi būti ne didesnis kaip 80 MB).
  • Pakeiskite teikiamų dokumentų statusą į „firm“: jūsų pasiūlymas bus sėkmingai pateiktas tik jeigu teikiamų dokumentų („RFx response“) statusas bus pakeistas į „firm“ iki galutinio termino pabaigos. Pasibaigus galutiniam terminui sistema automatiškai uždaro atitinkamus viešuosius pirkimus, net jeigu darbo su teikiamais dokumentais dar nebaigėte.
  • Pateikę dokumentus dar kartą patikrinkite „RFx response“: ECB elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje dar kartą atsidarykite savo „RFx response“ ir patikrinkite, ar pateikėte visą informaciją ir ar statusas buvo pakeistas į „firm“. Patariame pasidaryti įkeltų priedų momentinę ekrano kopiją.
  • Užregistruokite atsarginius asmenis ryšiams: viešųjų pirkimų dalyviai privalo sistemoje užregistruoti bent vieną atsarginį asmenį ryšiams tam, kad esant reikalui bent vienas asmuo visada galėtų prisijungti prie sistemos ir gauti informaciją. Kaip sukurti atsarginio asmens ryšiams paskyrą, žr. Paslaugos teikėjo paskyros valdymo naudotojo vadovo I skyrių.

Atsakomybės apribojimas

ECB neprivalo sudaryti sutarties su tiekėju tik todėl, kad šis užsiregistravo elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje arba dalyvauja pirkimų procedūroje.