Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Apsilankymas pas mus

Siekiame būti skaidrūs, prieinami ir suprantami visiems piliečiams 

ECB lankytojų centras yra įsikūręs ECB pagrindiniame pastate Frankfurte prie Maino, Vokietijoje. Apsilankę pas mus galite sąveikiuoju būdu daugiau sužinoti apie ECB vaidmenį ir įsipareigojimus, taip pat geriau suprasti, kaip mūsų sprendimai veikia jūsų kasdienį gyvenimą.

Kodėl svarbu, kad kainos būtų stabilios, ir kokį poveikį tai daro jūsų perkamajai galiai? Kaip užtikriname, kad jūsų santaupos banke būtų saugios? Kokie yra pagrindiniai euro privalumai?

Norite sužinoti daugiau? Gal sudomins ECB lankytojų centro siūlomi renginiai.

Renginiai ECB

Lankytojų centro ekskursijos

Lankytojų centro organizuojamų ekskursijų metu supažindama su ECB uždaviniais ir įsipareigojimais. ECB specialistų vedamų ekskursijų trukmė – 60 min. Jose naudojamos sąveikiosios priemonės, rodomi vaizdo įrašai, atsakoma į dalyvių klausimus. Ekskursijos yra nemokamos.

Užsisakyti ekskursiją ECB

Ekspertų paskaitos

ECB patalpose rengiamos paskaitos konkrečiomis temomis (pinigų politika, euras, bankų priežiūra ir kt.) yra skirtos grupėms, gerai išmanančioms ECB suteiktus įgaliojimus. Mūsų 60 minučių trukmės paskaitos yra nemokamos ir skirtos ne mažesnėms kaip 15 asmenų grupėms.

Užsisakyti ekspertų paskaitą ECB

Ekskursijos ECB pagrindiniame pastate

Šių ekskursijų metu parodome įvairias ECB pagrindinio pastato dalis, pasakojame apie jo istoriją bei architektūrą ir leidžiame pajusti darbo Europos Centriniame Banke atmosferą.

Kreiptis dėl ekskursijos ECB pagrindiniame pastate

Virtualūs renginiai

Lankytojų centro virtualūs pristatymai

Per virtualius 60 minučių trukmės Lankytojų centro pristatymus apžvelgiami ECB uždaviniai ir įsipareigojimai, atsakoma į dalyvių klausimus. Virtualūs Lankytojų centro pristatymai yra nemokami.

Užsisakyti virtualų pristatymą

Virtualios ekspertų paskaitos

Virtualios paskaitos konkrečiomis temomis (pinigų politika, euro, bankų priežiūra ir kt.) yra skirtos grupėms, gerai išmanančioms ECB suteiktus įgaliojimus. Šios 60 minučių trukmės virtualios paskaitos yra nemokamos.

Užsisakyti virtualią paskaitą

Apsilankymas ECB Lankytojų centre per interneto sistemą Google Street View

Kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, kviečiame į virtualią ekskursiją po mūsų Lankytojų centrą!


Virtuali ekskursija
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Pasižvalgykite po mūsų Lankytojų centrą

Nuotraukų galerija

Prieš prisijungiant...

Mūsų vidaus taisyklės

Naudinga informacija

Kaip su mumis susisiekti ir kur mus rasti

Visi šios dalies puslapiai