Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Viskas apie iniciatyvą „ECB ir jūs“

Norite sužinoti daugiau, kaip veikia ekonomika ar kokį darbą atlieka ECB specialistai? Šioje skiltyje rasite daugiau informacijos, kuri jums padės geriau suprasti mūsų darbą.

ECB paaiškinimai

Norite daugiau sužinoti apie ECB vaidmenį ir jo darbą arba labiau pasigilinti į centrinės bankininkystės ir pinigų politikos temas?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Paaiškinimai“

Pasitikrinkite savo žinias

Koks pagrindinis ECB uždavinys? Kiek žmonių naudoja eurą? Mūsų viktorinose galite pasitikrinti savo žinias apie pagrindines mūsų atliekamas užduotis.

Kviečiame dalyvauti mūsų viktorinose!

Jaunimo iniciatyvos

Internetu, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje organizuojame įvairius 16–30 m. (kartais ir jaunesniems) žmonėms skirtus renginius, pavyzdžiui, IT stovyklas merginoms ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Daugiau apie mūsų jaunimo iniciatyvas

ECB lankytojų centras (apsilankymai ir paskaitos)

ECB lankytojų centre galima lankytis gyvai ir virtualiai, taip pat klausytis ekspertų paskaitų. Centro lankytojai išsamiau supažindinami su ECB veikla ir uždaviniais. Paspaudę toliau pateiktą nuorodą, galite peržiūrėti mūsų pasiūlymus ir užsiregistruoti apsilankymui ar paskaitai.

Apsilankymas pas mus

„ECB ir jūs“ transliacijos

Siekiame, kad su žmonėmis, kurių labui dirbame, vyktų nuolatinis ir atviras dialogas. Todėl vykdome mus suartinti padedančią iniciatyvą „ECB ir jūs“.

Daugiau apie iniciatyvą „ECB ir jūs“
TAIP PAT SKAITYKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

ECB mokomieji filmukai portale „YouTube“

Žiūrėti „YouTube“

Jaunimo iniciatyvos nuotraukų galerija

Albumas svetainėje „Flickr“

Visi šios dalies puslapiai