Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

ECB statistikos apžvalga 

Statistika yra būtina norint priimti informacija pagrįstus sprendimus

Patikima finansų ir pinigų statistika padeda mums priimti pagrįstus sprendimus. ECB ir nacionaliniai centriniai bankai teikia oficialius statistinius duomenis apie ekonomikos būklę. ECB jais remiasi visose savo veiklos srityse, įskaitant pinigų politiką, finansinį stabilumą ir bankų priežiūrą.

Kodėl statistika yra svarbi?

SVARBIAUSI FAKTAI

25 %

Tiek padidėjo euro zonos būsto savininkų grynasis turtas

Kaip matyti iš mūsų naujųjų turto paskirstymo sąskaitų, per pastaruosius penkerius metus euro zonos būsto savininkų grynasis turtas padidėjo 25 %, o ne būsto savininkų – 19 %. Šiame mūsų tinklaraščio įraše rasite išsamesnės informacijos ir naujojo duomenų rinkinio palyginimą su kitais turto pasiskirstymo duomenų rinkiniais.

Skaityti tinklaraščio įrašą

Prieiga prie mūsų duomenų

Visų platformų ir paslaugų, kuriomis galite naudotis prieigai prie mūsų duomenų išteklių, sąrašas.

Mūsų duomenų paslaugos

Turto pasiskirstymo analizė

Vertindami, kaip pajamų ir turto pasiskirstymas sąveikauja su pinigų politika, pradėjome skelbti aktualius ketvirtinius namų ūkių turto pasiskirstymo duomenis, atitinkančius nacionalinių sąskaitų duomenis.

Pranešimas spaudai

Klimato duomenų atotrūkio mažinimas

Įgyvendindami savo klimato darbotvarkę, paskelbėme pradinį su klimatu susijusių rodiklių rinkinį, skirtą analizuoti, kaip klimato kaita paveiks finansų sektorių. Taip prisidedame prie klimato duomenų atotrūkio mažinimo ir perėjimo prie žaliosios ekonomikos stebėsenos.

Su klimato kaita susiję rodikliai

Interaktyviai patyrinėkite duomenis apie euro zonos infliaciją

Kaip infliacija apskaičiuojama ir kuo skiriasi apskaičiuota infliacija nuo suvokiamos? Patyrinėkite palyginamus ir nuolat atnaujinamus infliacijos duomenis, pateikiamus sąveikiosiose diagramose, ir išbandykite asmeninę infliacijos skaičiuoklę – visa tai 23 ES kalbomis.

Patyrinėti

Kreipkitės į ECB dėl statistinės informacijos

Ieškote konkrečių ECB statistinių duomenų? Pagal mūsų politiką mūsų viešai paskelbtus statistikos duomenis galima peržiūrėti ir naudoti nemokamai. Atsiųskite mums prašymą, jame nurodę, kokios konkrečiai informacijos jums reikia, ir mes kiek galėdami greičiau su jumis susisieksime.

Visi šios dalies puslapiai