European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Statistika

Statistika yra būtina norint priimti pagrįstus sprendimus

Patikima finansų ir pinigų statistika padeda mums priimti pagrįstus sprendimus. ECB ir nacionaliniai centriniai bankai teikia oficialius statistinius duomenis apie ekonomikos būklę.

ECB jais remiasi visose savo veiklos srityse, įskaitant pinigų politiką, finansinį stabilumą ir bankų priežiūrą.

Kodėl statistika yra svarbi?

SVARBIAUSI FAKTAI

0,5 % euro zonos BVP

Einamosios sąskaitos deficitas Rusijos atžvilgiu

2022 m. antrąjį ketvirtį metinis euro zonos einamosios sąskaitos deficitas Rusijos atžvilgiu padidėjo iki savo aukščiausio lygio. Taip yra daugiausia dėl sparčiai kylančių energijos importo iš Rusijos kainų ir dėl sumažėjusio eksporto, įsigaliojus ES sankcijoms.

ECB ekonomikos biuletenis

Naršyti ir parsisiųsti ECB statistiką

Visus ECB turimus oficialius statistinius duomenis galite nemokamai gauti mūsų internetinėje duomenų bazėje.

Statistinių duomenų saugykla

Euro zonos pinigų kiekio kaita

Čia galite peržiūrėti naujausius paskolų namų ūkiams ir įmonėms augimo rodiklius ir sužinoti, kaip sparčiai didėja pinigų pasiūla.

Statistikos pranešimai apie pinigų kiekio kaitą

Statistikos valdymo ir kokybės sistema

Europos nacionaliniai centriniai bankai teikia didelę svarbą tam, kad statistiniai duomenys būtų aukštos kokybės. Jie stengiasi užtikrinti gerą valdymą, taiko aukštus kokybės standartus ir garantuoja informacijos konfidencialumą.

Valdymo ir kokybės sistema

Daugiau duomenų apie ne bankinę finansų sektoriaus dalį

Mūsų duomenys apie euro zonos sektorių sąskaitas dabar apima ir kitų finansų įstaigų duomenis. Šios įstaigos sudaro antrą pagal dydį euro zonos finansų sektoriaus segmentą.

Euro zonos sektorių sąskaitos

Interaktyviai patyrinėkite duomenis apie euro zonos infliaciją

Kaip infliacija apskaičiuojama ir kuo skiriasi apskaičiuota infliacija nuo suvokiamos? Patyrinėkite palyginamus ir nuolat atnaujinamus infliacijos duomenis, pateikiamus sąveikiosiose diagramose, ir išbandykite asmeninę infliacijos skaičiuoklę – visa tai 23 ES kalbomis.

Patyrinėti

Patyrinėti euro zonos statistiką

Euro zonos statistikos interneto svetainėje galite pasinaudoti duomenų vizualizacijos funkcijomis ir palyginti euro zonos bei atskirų šalių statistinius rodiklius. Joje rasite nesudėtingu formatu pateikiamus pagrindinius ekonominius duomenis.

Statistika pateikiama visomis ES kalbomis, ją lengva įterpti į kitus skaitmeninius dokumentus.

www.euro-area-statistics.org
ECB STATISTIKOS STRAIPSNIŲ SERIJA: ŽVILGSNIS Į STATISTIKĄ
Statistikos serijos straipsniuose ekonomistai, statistikos ir kitų sričių specialistai aprašo novatoriškus statistikos srities darbus, kurie yra aktualūs centriniams bankams.

Kreipkitės į ECB dėl statistinės informacijos

Ieškote konkrečių ECB statistinių duomenų? Pagal mūsų politiką mūsų viešai paskelbtus statistikos duomenis galima peržiūrėti ir naudoti nemokamai. Atsiųskite mums prašymą, jame nurodę, kokios konkrečiai informacijos jums reikia, ir mes kiek galėdami greičiau su jumis susisieksime.

SUSIJUSI INFORMACIJA

Sužinokite, kas bus skelbiama

Numatomas duomenų skelbimas

Kalendorius

Visi šios dalies puslapiai