Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Greitaeigių banknotų rūšiavimo aparatų bendra detektorių sąsaja

2013 m. Eurosistema ir pagrindiniai greitaeigių banknotų rūšiavimo aparatų tiekėjai sukūrė specifikacijas banknotų apsaugos priemonių detektorių integravimui į banknotų rūšiavimo aparatus. Sąveikumui pagerinti ir integravimui palengvinti skirtos specifikacijos pavadintos „bendra detektorių sąsaja“.

Rinkos dalyviams šias specifikacijas palankiai įvertinus, Jungtinių Amerikos Valstijų federalinio rezervo sistema ir Eurosistema kartu su pagrindiniais greitaeigių banknotų rūšiavimo aparatų tiekėjais sukūrė antrąją bendrą detektorių sąsają kamerų sistemų ir sudėtingesnių detektorių integravimui į banknotų rūšiavimo aparatus.

Pirmąja ir antrąja bendra detektorių sąsaja gali nemokamai naudotis visos suinteresuotosios šalys (pvz., centriniai bankai, aparatų ir detektorių gamintojai).

Pirmosios ir antrosios bendros detektorių sąsajos specifikacijų koregavimas

Bet kuri atitinkama šalis gali siūlyti koreguoti pirmosios ar antrosios bendros detektorių sąsajos specifikacijas, pasiūlymus teikdama ECB Banknotų direktoratui. Pasiūlymus bendrai įvertins Eurosistema ir Federalinio rezervo sistema, ir, jei bus nuspręsta, kad jie yra naudingi, jie bus įtraukti į paskesnes bendros detektorių sąsajos specifikacijas.

Jeigu esate tiekėjas ir norėtumėte įdiegti pirmąją arba antrąją bendrą detektorių sąsają savo banknotų rūšiavimo aparatuose ar detektoriuose, ECB ir Federalinio rezervo sistema jums gali padėti suteikdami priimtinumo testavimo protokolus. Jūs taip pat galite gauti modeliavimo įrankius, kuriuos naudojant galima patikrinti, ar bendra detektorių sąsaja veikia tinkamai. Tam pirmiausia turėsite pasirašyti susitarimą dėl duomenų neatskleidimo.

Visi šios dalies puslapiai