European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Prieiga prie dokumentų

Vienas svarbiausių ECB skaidrumo politikos principų – suteikti visuomenei galimybę susipažinti su dokumentais. Siekiame būti kuo atviresni Europos žmonėms, bet kartu saugoti konfidencialią informaciją apie tam tikrus su ECB vykdomais uždaviniais susijusius veiklos aspektus.

Prieiga prie ECB dokumentų reglamentuojama 2004 m. kovo 4 d. Sprendimu ECB/2004/3, su pakeitimais. Laikydamiesi ECB įsipareigojimo dirbti atvirai ir skaidriai, taip pat siekdami suteikti visuomenei galimybę susipažinti su įvairiais dokumentais ir sudaryti sąlygas tai padaryti paprasčiau, sukūrėme Viešą dokumentų registrą.

Viešas dokumentų registras

Galimybė visuomenei susipažinti su istoriniais daugiau kaip 30 metų senumo dokumentais nustatyta 1983 m. vasario 1 d. ES Tarybos reglamente Nr. 354/83, su pakeitimais.

Su ECB archyvuose saugomais paviešintais istoriniais dokumentais ir informacija galima susipažinti archyvų skiltyje.

Archyvai

Jeigu Viešame registre arba ECB archyvuose tiesioginė prieiga prie norimo dokumento nesuteikiama, galima kreiptis raštu (paprastu arba elektroniniu laišku) bet kuria oficialiąja Europos Sąjungos kalba šiais adresais:

European Central Bank
Compliance and Governance Office
Sonnemannstrasse 22
60314 Frankfurt am Main
Germany

accesstodocuments@ecb.europa.eu
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Visi šios dalies puslapiai