Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Paaiškinimai

Mūsų paaiškinimuose sudėtingos temos pristatomos paprasčiau

Sužinokite daugiau apie ECB, pinigų politiką, infliaciją, bankų priežiūrą ir kitas temas iš mūsų tekstų, vaizdo įrašų ir infografikų.

Ieškote konkrečios temos? Peržiūrėkite mūsų paaiškinimų sąrašą.

Sumažinome palūkanų normas. Kodėl jas sumažinome ir ką tai reiškia jums?

Valdančioji taryba sumažino palūkanų normas. Devynis mėnesius jos buvo didelės ir nebuvo koreguojamos. Norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl priėmėme tokį sprendimą ir ką tai reiškia jums?

Paaiškinimas

Kodėl ECB teikia patarimus teisės aktų klausimais?

Esame už eurą atsakingas centrinis bankas, tad dėl šio mūsų vaidmens ir didelės patirties šioje srityje ES ar nacionalinės teisės aktų leidėjai privalo su mumis konsultuotis, kai rengia naujus įstatymus, galinčius turėti įtakos mūsų vaidmeniui. Mūsų patarimai dėl teisės aktų paprastai pateikiami kaip Valdančiosios tarybos priimtos ECB nuomonės.

Paaiškinimas

Pasirinkite modulį ir sužinokite daugiau apie ECB

Mokymosi moduliai

Pasinaudokite šiais skirtingais moduliais ir sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, ką mes darome ir kodėl tai svarbu jums.

Norite pradėti nuo pat pradžių? Tuomet modulis „Pagrindai“ – kaip tik jums. Jau šiek tiek žinote, ką ir kaip mes darome? Tuomet eikite tiesiai į modulį „ECB išsamiai“ arba pasižvalgykite po modulį „Kita svarbi ECB veikla“.

„Pagrindai“

1. Apie ECB žinotini svarbiausi dalykai
2. ECB ir daugiau 
3. Mūsų valiuta – euras

„ECB išsamiai“

1. Mokėjimų vykdymas 
2. Pinigų politika 
3. Netradicinės pinigų politikos priemonės

„Kita svarbi ECB veikla“

1. Bankų priežiūra 
2. Klimato kaita ir ECB

Dažniausiai skaitomi

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Sužinoti daugiau apie ECB

Apsilankykite mūsų svetainės skiltyje „Apie mus“

Mūsų darbo Europos Centriniame Banke tikslas – palaikyti stabilias kainas euro zonoje. Siekiame užtikrinti, kad už savo pinigus galėtumėte nusipirkti tiek pat ir šiandien, ir rytoj.

Apie mus

Apsilankykite ECB

ECB lankytojų centras įsikūręs ECB pagrindiniame pastate Frankfurte prie Maino, Vokietijoje. Apsilankykite pas mus ir sužinokite daugiau apie ECB vaidmenį bei atsakomybės sritis ir kaip mūsų sprendimai veikia jus.

Apsilankykite pas mus

Visi šios dalies puslapiai