Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Jaunimui

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka jaunimui.

Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Sužinoti daugiau

ECB stipendija moterims

Ar esate moteris, šiuo metu studijuojanti ar ketinanti studijuoti ekonomikos, statistikos, inžinerijos ar kompiuterijos magistrantūroje Europos universitete ar verslo mokykloje? Jei taip, negrąžintina 10 000 eurų vertės ECB stipendija moterims gali būti skirta Jums!

Kreiptis dėl stipendijos

Apdovanojimo pradedančiam ekonomistui įteikimas ECB centrinės bankininkystės forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo pradedančių ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija. 

Sužinoti daugiau apie apdovanojimą

IT stovykla merginoms

Ar žinojote, kad mergaičių domėjimosi technologijomis ir mokslu skatinimas nuo mažens gali turėti teigiamos įtakos jų studijų pasirinkimui ir būsimai karjerai? Surengėme IT stovyklą merginoms, kad įkvėptume jaunas moteris studijuoti IT ir siekti karjeros šioje srityje. Stovykloje dalyvės sužinojo apie įvairas jas galinčias sudominti galimybes gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityje.

Sužinoti daugiau

Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos

Visi šios dalies puslapiai