Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

Noortele

Noortel on keskne roll Euroopa tuleviku kujundamisel.

Seepärast korraldab EKP erinevates Euroopa riikides mitmesuguseid algatusi, mis võimaldavad noortel lähemalt tutvuda majandusteaduse, keskpanganduse ja EKP ülesannetega ning jagada oma seisukohti ja mõtteid huvipakkuvatel teemadel.

Loe lähemalt

EKP stipendium magistriõppes osalevatele naistele

Stipendiumiprogramm on suunatud naistele, kes kavatsevad alustada või on juba alustanud majandus-, statistika-, inseneri- või arvutiteaduse magistriõpinguid mõnes Euroopa ülikoolis või kõrgkoolis. Stipendiumi suurus on 10 000 eurot.

Esita stipendiumitaotlus

Noorte majandusteadlaste konkurss EKP keskpangandusfoorumil

EKP kutsub majandus- ja finantsvaldkonna doktoriõppes osalevaid tudengeid tutvustama poliitikakujundajatele ja tippteadlastele oma uurimistöid, osaledes iga-aastasel noorte majandusteadlaste konkursil. Finalistid saavad kutse EKP keskpangandusfoorumile Portugalis asuvas Sintras! Konkursi peaauhind on 10 000 eurot. 

Konkursist lähemalt

IT koolituslaager tüdrukutele

Kui soodustada tütarlaste huvi tehnoloogia ja teaduse vastu juba varajases eas, võib sellel olla positiivne mõju nende õpivalikutele ja tulevasele karjäärile. EKP korraldas IT koolituslaagri tüdrukutele, et õhutada noori naisi alustama õpinguid ja tegema karjääri IT valdkonnas. Osalejad tutvusid ka teaduse, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika valdkonna eri võimaluste ja rollidega, mis võiksid neid huvitada.

Vaata lisaks

Ühine meiega!

Kui oled hiljuti ülikooli lõpetanud, huvitud keskpangandusest ja Euroopa ees seisvatest küsimustest ning soovid anda oma positiivse panuse, tutvu EKP pakutavate võimalustega ja ühine meie rahvusvahelise meeskonnaga.

Vabad töökohad ja praktikavõimalused

Kõik selle jaotise teemad