Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Aktivní zapojení mladých lidí

Mladí lidé sehrávají zásadní úlohu v tom, jak bude vypadat budoucnost Evropy.

Proto po celé Evropě pořádáme řadu iniciativ, které vám pomohou dozvědět se více o ekonomii, centrálním bankovnictví a úkolech ECB. Díky těmto iniciativám se dále budete moci podělit o postoje a myšlenky k tématům, která vás zajímají a ovlivňují.

Více informací

Stipendium ECB pro ženy

Jste žena, která se v současné době zapsala do magisterského programu v oboru ekonomie, statistiky, technických věd nebo výpočetní techniky na evropské univerzitě nebo obchodní škole? Pokud ano, stipendium ECB pro ženy, s nímž je spojen grant v hodnotě 10 000 EUR, by mohlo být pro vás!

Přihláška

Soutěž o cenu pro mladé ekonomy na Fóru ECB o centrálním bankovnictví

Studujete ekonomii nebo finance v doktorském programu? Chcete výsledky svého výzkumu představit tvůrcům politik a špičkovým akademickým pracovníkům? Pak se přihlaste do naší každoroční soutěže o cenu pro mladé ekonomy! Finalisté dostanou pozvánku na Fórum ECB o centrálním bankovnictví v Sintře v Portugalsku. Vítěz obdrží cenu 10 000 EUR. 

Další podrobnosti o ceně

Dívčí IT Bootcamp

Věděli jste, že podpora zvídavosti u dívek, pokud jde o vědecké a technické obory, již od raného věku může mít pozitivní dopad na jejich výběr studijního oboru a budoucí pracovní dráhy? Uspořádali jsme dívčí IT bootcamp, abychom mladé ženy povzbudili ke studiu IT a zahájení pracovní dráhy v tomto oboru. Dozvěděly se také o různých příležitostech v přírodovědných, technických, inženýrských a matematických oborech a úlohách, které by je mohly zajímat.

Více informací

Přidejte se k nám!

Jste čerství absolventi hledající další výzvu? Zajímají vás centrální bankovnictví a evropská témata? Chtěli byste pozitivně ovlivňovat životy evropských občanů? Pak se podívejte na naše stránky s pracovními příležitostmi a staňte se součástí našeho mezinárodního týmu.

Vacancies

Všechny stránky v této části