Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā.

Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dotu jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

Uzziniet vairāk

ECB stipendija sievietēm

Vai esat sieviete, kas nesen uzsākusi vai gatavojas uzsākt mācības maģistra studiju programmā ekonomikas, statistikas, inženierzinātņu vai skaitļošanas tehnoloģiju jomā kādā Eiropas universitātē vai biznesa skolā? Ja tā, tad ECB stipendiju programma sievietēm, kuras ietvaros piedāvājam stipendiju 10 000 euro apmērā, varbūt domāta tieši jums!

Pieteikties

Jauno ekonomistu balva ECB centrālo banku darbībai veltītajā forumā

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Vai vēlaties iesniegt savu pētījumu politikas veidotājiem un vadošajiem akadēmiķiem? Tad uzziniet par mūsu ikgadējo jauno ekonomistu balvas izcīņu! Tās finālisti tiek uzaicināti apmeklēt ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, Portugālē. Uzvarētājs balvā saņem 10 000 euro. 

Uzziniet vairāk par balvas izcīņu

IT Bootcamp meitenēm

Vai zinājāt, ka, ieinteresējot meitenes par tehnoloģijām un dabaszinātnēm jau agrā bērnībā, var tikt pozitīvi ietekmēta viņu studiju izvēle un turpmākā karjera?

Mēs organizējām IT bootcamp meitenēm, lai iedvesmotu jaunas sievietes studēt IT un veidot karjeru šajā jomā. Viņas arī uzzināja par dažādām karjeras iespējām zinātnes, tehnoloģiju, inženierijas un matemātikas jomā, kā arī amatiem, kas viņām varētu būt interesanti.

Vairāk

Pievienojieties!

Vai nesen pabeidzāt augstskolu un meklējat jaunus izaicinājumus? Vai jums ir interese par centrālo banku darbību un Eiropas jautājumiem? Vai jūs vēlētos pozitīvi ietekmēt Eiropas pilsoņu dzīves? Tad uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajām iespējām, un pievienojieties mūsu starptautiskajai komandai!

Vakances

Visas šīs sadaļas lapas