Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
Aktuālāko informāciju sk. šīs interneta vietnes sadaļas angļu valodas versijā.

Elektroniskā konkursu sistēma

Pēc reģistrācijas ieinteresētās personas var piekļūt attiecīgajai dokumentācijai un piedalīties iepirkuma procedūrās, kas tiek organizētas elektroniskajā konkursu sistēmā.

Piekļuve elektroniskajai konkursu sistēmai

Nepieciešama tehniska palīdzība?

Kā lietot elektronisko konkursu sistēmu?

Tehniskā palīdzība

Ja jums nepieciešama palīdzība attiecībā uz sistēmas lietošanu, lūdzam rakstīt e-pastu ECB tehniskās palīdzības dienestam sourcing.support@ecb.europa.eu. Pieprasījumi parasti tiek izskatīti 1–3 darbadienu laikā. Palīdzības dienesta darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30–17.30 pēc Frankfurtes laika (izņemot ECB svētku dienas).

Kādas ir minimālās sistēmas prasības?

Lūdzam ņemt vērā, ka kandidāta pienākums ir nodrošināt interneta pieslēguma un iekārtu pareizu darbību un pareizus pārlūkprogrammas iestatījumus. ECB nevar ietekmēt šos ārējos apstākļus. Lūdzam sazināties ar IT palīdzības dienestu/administratoru, lai aktualizētu jūsu sistēmu, ja radušās problēmas saistībā ar minimālajām sistēmas prasībām.

Atbalstītās pārlūkprogrammas

Microsoft Internet Explorer un Google Chrome atbalsta ECB elektroniskās konkursu sistēmas funkcionalitāti.

Neizmantojiet citas pārlūkprogrammas, jo tās netiek atbalstītas.

Uznirstošo elementu bloķētājs

Pārliecinieties, ka jūsu pārlūkprogramma ļauj izmantot uznirstošos elementus.

Cita programmatūra

Konkursa dokumenti var ietvert Word, Excel un PDF failus. Iespējams, ka būs nepieciešams lejupielādēt Adobe Acrobat Readerlai varētu lasīt PDF failus.

Kā pārbaudīt, vai sistēma atbilst minimālajām prasībām?

ECB elektroniskajā konkursu sistēmā augšupielādējiet testa dokumentu (piemēram, tukšu Word dokumentu) kā pieteikuma ("RFx response") pielikumu.

Jūsu datorsistēma, iespējams, neatbilst minimālajām prasībām, ja:

 • lietotāja saskarnes izskats atšķiras no ECB lietotāja rokasgrāmatā redzamajiem ekrānuzņēmumiem;
 • neatveras logs pielikumu augšupielādei.

Sastopoties ar problēmām, lūdzam sazināties ar IT palīdzības dienestu/administratoru.

Būtiski soļi iesnieguma sagatavošanai

 • Reģistrējiet rezerves kontaktpersonas
  Konkursa dalībniekiem sistēmā jāreģistrē vismaz viena rezerves kontaktpersona, lai nodrošinātu, ka nepieciešamības gadījumā kāds jebkurā brīdī var piekļūt dokumentācijai un sarakstei. Norādes par rezerves kontaktpersonas konta izveidi sk. lietotāja rokasgrāmatas How to manage your supplier account ("Kā pārvaldīt piegādātāja kontu?") III nodaļā.
 • Augšupielādējiet testa dokumentu
  Uzreiz pēc piekļuves konkursa dokumentācijai augšupielādējiet testa dokumentu kā pieteikuma ("RFx response") pielikumu, lai pārbaudītu, vai elektroniskā konkursu sistēma jūsu IT infrastruktūrā darbojas bez traucējumiem. Lai augšupielādētu dokumentu, sk. lietotāja rokasgrāmatas How to submit a tender/response to a procurement procedure ("Kā iesniegt piedāvājumu/atbildi iepirkuma procedūrā?") IV nodaļu.
 • Negaidiet līdz pēdējam brīdim
  Iesniedziet dokumentus laikus, iekams pienācis attiecīgā iepirkuma beigu termiņš, lai vajadzības gadījumā atliktu pietiekami daudz laika tehniskā atbalsta sniegšanai. Pieteikuma sagatavošanai un visu dokumentu augšupielādei nepieciešamais laiks var būtiski atšķirties atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas, interneta savienojuma un failu lieluma (maksimālais pieļaujamais faila lielums ir 80 MB).
 • Nomainiet pieteikuma statusu uz "firm" (galīgs)
  jūsu atbilde būs sekmīgi iesniegta tikai tad, ja jūsu pieteikuma ("RFx response") statuss līdz iesniegšanas termiņam būs nomainīts uz "firm". Beidzoties iesnieguma termiņam, sistēma automātiski slēdz iepirkumu, neatkarīgi no tā, vai pieteikums vēl tiek rediģēts. ECB attiecīgajā konkursa procedūrā var izskatīt tikai tos pieteikumus, kuru statuss nomainīts uz "firm".
 • Pēc iesniegšanas vēlreiz pārbaudiet iesniegto "RFx response"
  Vēlreiz atveriet savu pieteikumu ("RFx Response") ECB elektroniskajā konkursu sistēmā un pārbaudiet, vai visa nepieciešamā informācija ir iesniegta un statuss nomainīts uz "firm". Iesakām izgatavot augšupielādēto pielikumu ekrānuzņēmumu.

Privātuma paziņojumi

Saistību atruna

ECB nav pienākuma slēgt līgumu ar piegādātāju, kurš reģistrējies elektroniskajā konkursu sistēmā vai piedalās iepirkuma procedūrā.

Visas šīs sadaļas lapas