Elektroniskā konkursu sistēma

Pēc reģistrācijas ieinteresētās personas var piekļūt attiecīgajai dokumentācijai un piedalīties iepirkuma procedūrās, kas tiek organizētas elektroniskajā konkursu sistēmā.

Piekļuve elektroniskajai konkursu sistēmai

Aizmirsta parole?

Kā lietot elektronisko konkursu sistēmu?

Tehniskā palīdzība

Ja nepieciešama palīdzība attiecībā uz sistēmas lietošanu, lūdzam rakstīt e-pastu ECB tehniskās palīdzības dienestam sourcing.support@ecb.europa.eu. Pieprasījumi parasti tiek izskatīti 1–3 darbadienu laikā. Palīdzības dienesta darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30–17.30 pēc Viduseiropas laika (izņemot ECB svētku dienas).

Papildu informācija

Kas ir minimālās sistēmas prasības?

Lūdzam ņemt vērā, ka kandidāta pienākums ir nodrošināt interneta pieslēguma un iekārtu pareizu darbību un pareizus pārlūkprogrammas iestatījumus. ECB nevar ietekmēt šos ārējos apstākļus. Lūdzam sazināties ar IT palīdzības dienestu/administratoru, lai aktualizētu Jūsu sistēmu, ja radušās problēmas saistībā ar minimālajām sistēmas prasībām.

Pārlūkprogramma
Tiek izmantota Internet Explorer (9. vai vēlāka versija) un Chrome pārlūkprogramma. Ieteicamā pārlūkprogramma ir Internet Explorer.
Uznirstošo elementu bloķētājs
Pārliecinieties, ka Jūsu pārlūkprogramma ļauj izmantot uznirstošos elementus.
Cita programmatūra
Konkursa dokumenti var ietvert Word, Excel un PDF failus. Iespējams, ka būs nepieciešams lejupielādēt Adobe Acrobat Reader, lai varētu lasīt PDF failus.
Kā pārbaudīt, vai sistēma atbilst minimālajām prasībām?

ECB elektroniskajā konkursu sistēmā augšupielādējiet testa dokumentu (piemēram, tukšu Word dokumentu) kā pieteikuma ("Rfx Response") pielikumu.

Ja vērojama kāda no šīm problēmām, Jūsu sistēma, iespējams, neatbilst minimālajām prasībām:

  • lietotāja saskarnes izskats atšķiras no ECB lietotāja rokasgrāmatā redzamajiem ekrānuzņēmumiem;
  • neatveras logs pielikumu augšupielādei.

Sastopaties ar problēmām, lūdzam sazināties ar IT palīdzības dienestu/administratoru.

Praktiski padomi

Lai izvairītos no sarežģījumiem neilgi pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa, aicinām rīkoties šādi:

  • Negaidiet līdz pēdējam brīdim: iesniedziet dokumentus laikus, iekams pienācis attiecīgā iepirkuma beigu termiņš. Laiks, kas nepieciešams, lai pabeigtu pieteikumu un augšupielādētu visus dokumentus, var ievērojami atšķirties atkarībā no failu lieluma (maksimālais faila izmērs ir 20 MB), Jūsu pārlūkprogrammas un interneta pieslēguma.
  • Statuss "Firm": Jūsu atbilde ir sekmīgi iesniegta tikai tad, ja Jūsu pieteikuma ("Rfx Response") statuss mainīts uz "firm". Termiņa beigās sistēma automātiski noslēdz attiecīgo iepirkumu neatkarīgi no tā, vai iesniegums vēl tiek rediģēts.
  • Pēc iesniegšanas: lūdzam vēlreiz piekļūt savam pieteikumam ("RFx Response") ECB e-konkursu sistēmā un pārbaudīt, vai iesniegti visi dokumenti un statuss mainīts uz "firm". Iesakām izgatavot augšupielādēto pielikumu ekrānuzņēmumu.

Saistību atruna

ECB nav pienākuma slēgt līgumu ar piegādātāju, kurš reģistrējies elektroniskajā konkursu sistēmā vai piedalās iepirkuma procedūrā.

Privātuma paziņojums