Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Viss par iniciatīvu "ECB un jūs"

Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā darbojas ekonomika? Un ko darām mēs ECB? Šeit varat sākt iepazīt mūsu darbu un sazināties ar mums!

ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ECB lomu un darbu? Vai vēlaties dziļāk izprast centrālo banku darbību un monetāro politiku?

Aplūkojiet sadaļu "Noderīga informācija"

Pārbaudiet savas zināšanas

Kāds ir ECB galvenais uzdevums? Cik daudz cilvēku izmanto euro? Pārbaudiet sevi, piedaloties mūsu viktorīnās, un noskaidrojiet, cik daudz zināt par mūsu galvenajiem uzdevumiem.

Piedalieties mūsu viktorīnās!

Jauniešiem

Mēs rīkojam vairākus pasākumus – tiešsaistē, ECB un visā Eiropā – kas vērsti konkrēti uz jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem (dažreiz arī jaunākiem), piemēram, "IT Bootcamp meitenēm" un "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņu.

Uzziniet vairāk par jauniešiem domātajiem pasākumiem

ECB Apmeklētāju centrs (ekskursijas un lekcijas)

ECB Apmeklētāju centrs atvērts un piedāvā klātienes un virtuālās ekskursijas, kā arī ekspertu lekcijas. Tas ļauj apmeklētājiem paplašināt izpratni par ECB un tās uzdevumiem. Klikšķiniet uz tālāk redzamās saites, lai uzzinātu, kas tiek piedāvāts un kā pieteikties ekskursijai vai lekcijai.

Ciemos pie mums

Raidījumi "ECB un jūs"

Mēs vēlamies nodrošināt, lai vienmēr būtu atvērts dialogs starp mums un cilvēkiem, kuru labā strādājam. Tieši šā iemesla dēļ esam izveidojuši iniciatīvu "ECB un jūs", lai mēs tuvāk iepazītu viens otru.

Uzziniet vairāk par iniciatīvu "ECB un jūs"
PAPILDU INFORMĀCIJA

Uzziniet vairāk par līdzīgām tēmām

ECB izglītojošo materiālu saraksts

Videomateriāli YouTube vietnē

Jauniešiem domāto pasākumu fotogalerija

Flickr albums

Visas šīs sadaļas lapas