Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Vše o iniciativě „ECB a vy“

Chcete se dozvědět více o tom, jak funguje ekonomika? A co naše činnost v ECB obnáší? Zde vám nabízíme více informací o naší práci a o tom, jak se s námi spojit!

ECB vysvětluje

Máte zájem dozvědět se více o úloze a činnosti ECB? Chtěli byste se ponořit hlouběji do centrálního bankovnictví a měnové politiky?

Podívejte se na stránky „ECB vysvětluje“

Otestujte si své znalosti

Jaká je hlavní úloha ECB? Kolik lidí používá euro? Zahrajte si naše kvízy a zjistěte, kolik toho víte o našich hlavních úkolech.

Vyzkoušejte si naše kvízy!

Iniciativy pro mládež

Pořádáme několik akcí, a to online, v ECB i po celé Evropě, které jsou určeny především mladým lidem ve věku 16–30 let (někdy i mladším), jako je intenzivní školení v oblasti IT pro dívky a ocenění pro studenty Generation €uro Students’ Award.

Zjistěte více o našich iniciativách pro mladé lidi

Návštěvnické centrum ECB (návštěvy a přednášky)

Návštěvnické centrum ECB je otevřeno pro návštěvy na místě i ty virtuální, stejně jako pro odborné přednášky. Umožňuje návštěvníkům rozšířit si vědomosti o ECB a jejích úkolech. Klikněte na níže uvedený odkaz a dozvíte se, co nabízíme a jak si rezervovat návštěvu nebo přednášku.

Navštivte nás

ECB a vy – vysílání

Chceme zajistit, aby mezi námi a občany, jimž sloužíme, byl vždy otevřený dialog. Proto jsme zřídili iniciativu „ECB a vy“, abychom k sobě měli blíž.

Více informací o iniciativě „ECB a vy“
VIZ TAKÉ

Více informací k souvisejícímu obsahu

Seznam vzdělávacích videí ECB

Sledujte na YouTube

Galerie iniciativ pro mladé lidi

Album Flickr

Všechny stránky v této části