Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Navštivte nás

Snažíme se být transparentní, přístupní a pro všechny občany srozumitelní

Návštěvnické centrum ECB se nachází v hlavní budově ECB v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem. Pokud nás navštívíte, můžete se interaktivním způsobem dozvědět informace o úloze a povinnostech ECB a lépe pochopit, jak naše rozhodnutí ovlivňují váš každodenní život.

Proč je důležité, aby ceny zůstaly stabilní, a co to znamená pro vaši kupní sílu? Jak zajišťujeme, abyste měli své úspory ve své bance v bezpečí? Jaké jsou hlavní úspěchy eura?

Chcete se dozvědět více? Níže se můžete podívat na aktivity návštěvnického centra ECB.

Aktivity na místě

Prohlídky na místě

Během prohlídek na místě návštěvníci získají přehled o úlohách a povinnostech ECB. Doba trvání je 90 minut a vašimi hostiteli budou zaměstnanci ECB. Součástí budou interaktivní prvky, videa a budete mít také možnost klást dotazy. Naše prohlídky na místě jsou bezplatné.

Žádost o prohlídku na místě

Odborné přednášky na místě

Odborné přednášky na místě o konkrétních tématech (měnové politice, euru, bankovním dohledu atd.) jsou zaměřeny na skupiny, které mandátu ECB již dobře rozumějí. Naše odborné přednášky v délce 90 minut jsou bezplatné a jsou k dispozici pro skupiny nejméně 15 návštěvníků.

Žádost o přednášku na místě

Virtuální aktivity

Virtuální prezentace návštěvnického centra

Naše virtuální prezentace návštěvnického centra v délce 75 minut poskytují přehled o úlohách a povinnostech ECB a návštěvníci mají také možnost klást dotazy. Naše on-line prezentace návštěvnického centra jsou bezplatné.

Požádat o virtuální prezentaci návštěvnického centra

Virtuální odborné přednášky

Virtuální odborné přednášky o konkrétních tématech (měnové politice, euru, bankovním dohledu atd.) jsou zaměřeny na skupiny, které mandátu ECB již dobře rozumějí. Tyto odborné přednášky v délce 75 minut jsou bezplatné.

Požádat o virtuální přednášku

Virtuální prohlídka 

Zúčastněte se virtuální prohlídky a prohlédněte si naše návštěvnické centrum, ať jste kdekoliv na světě! Pokud máte brýle pro virtuální realitu, nasaďte si je a váš zážitek bude ještě intenzivnější! 


Vydejte se na virtuální prohlídku
VIZ TAKÉ

Více informací k souvisejícímu obsahu

Prohlédněte si naše návštěvnické centrum

Otevřete si naši galerii

Užitečné informace

Jak se s námi spojit a kde nás najdete

Všechny stránky v této části