Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Ciemos pie mums

Mēs tiecamies būt caurredzami, pieejami un saprotami ikvienam iedzīvotājam.

ECB Apmeklētāju centrs atrodas ECB galvenajā ēkā Frankfurtē pie Mainas, Vācijā. Apmeklējot mūs, jūs interaktīvā veidā varat uzzināt vairāk par ECB lomu un pienākumiem un labāk izprast, kā mūsu lēmumi ietekmē jūsu ikdienas dzīvi.

Kāpēc svarīgi nodrošināt stabilas cenas un kā tas ietekmē jūsu pirktspēju? Kā mēs gādājam, lai jūsu uzkrājumi bankā būtu drošībā? Kādi ir galvenie euro sasniegumi?

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Lasiet par ECB Apmeklētāju centra rīkotajiem pasākumiem.

Klātienes pasākumi

Klātienes ekskursijas

Klātienes ekskursijās varat gūt pārskatu par ECB uzdevumiem un pienākumiem. Šīs 90 minūšu ilgās ekskursijas, ko vada ECB darbinieki, ietver interaktīvus elementus, videomateriālus un jautājumu un atbilžu daļu. Mūsu klātienes ekskursijas ir bez maksas.

Pieteikties klātienes ekskursijai

Ekspertu lekcijas klātienē

Ekspertu lekcijas klātienē par konkrētiem tematiem (monetārā politika, euro, banku uzraudzība u.c.) paredzētas grupām ar labu izpratni par ECB uzdevumiem. Mūsu ekspertu 90 minūšu ilgās lekcijas ir bez maksas, un tās ir pieejamas grupām, kurās ir vismaz 15 cilvēku.

Pieteikties klātienes lekcijai

Virtuālie pasākumi

Apmeklētāju centra virtuālās prezentācijas

Mūsu 75 minūšu ilgās Apmeklētāju centra virtuālās prezentācijas sniedz pārskatu par ECB uzdevumiem un pienākumiem un ietver jautājumu un atbilžu daļu. Mūsu virtuālās prezentācijas Apmeklētāju centrā ir bez maksas.

Pieteikties virtuālai prezentācijai

Ekspertu virtuālās lekcijas

Ekspertu virtuālās lekcijas par konkrētiem tematiem (monetārā politika, euro, banku uzraudzība u.c.) paredzētas grupām ar labu izpratni par ECB uzdevumiem. Šīs ekspertu lekcijas, kas ilgst 75 minūtes, ir bez maksas.

Pieteikties virtuālai lekcijai

Virtuālā ekskursija 

Piedāvājam doties virtuālā ekskursijā, kas ļaus jums no jebkuras pasaules malas iepazīt mūsu apmeklētāju centru. Ja jūsu rīcībā ir virtuālās realitātes brilles, iesakām tās lietot, lai piedzīvojums būtu vēl dzīvāks! 


Sākt virtuālo ekskursiju
PAPILDU INFORMĀCIJA

Uzziniet vairāk par līdzīgām tēmām

Iepazīstieties ar mūsu Apmeklētāju centru

Atvērt galeriju

Pirms apmeklējuma...

Izlasiet mūsu iekšējos noteikumus

Noderīga informācija

Kā ar mums sazināties un kur mūs atrast

Visas šīs sadaļas lapas