Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Karjeras iespējas

Strādājam Eiropai, veidojam citādu rītdienu.

Mēs strādājam Eiropai. Veidot karjeru ECB nozīmē palīdzēt nodrošināt cenu stabilitāti euro zonā un iedzīvotāju naudas drošību bankās.

Mēs meklējam zinātkārus prātus. Augstu vērtējam daudzveidību un meklējam cilvēkus ar visdažādāko līdzšinējo pieredzi, kuri vēlas turpināt profesionālo izaugsmi dinamiskā uz datiem balstītā un multikulturālā vidē. Strādājot ECB, jūs varat pozitīvi ietekmēt visu eiropiešu dzīvi.

Informācija par mūsu vakancēm

Mēs regulāri publicējam darba piedāvājumus visdažādākajās jomās – meklējam atbalsta funkciju veicējus, speciālistus un vadītājus. Ja esat nesen beiguši universitāti, varat stažēties vai piedalīties Augstskolu absolventu programmā.

Vakances

Mūsu piedāvājums

Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus. Strādājot pie mums, jums būs plašas iespējas nepārtraukti pilnveidot savas personiskās un profesionālās iemaņas. Uzziniet, ko mēs piedāvājam – darbs ECB sniedz daudz vairāk nekā tikai pievilcīgu algu.

Priekšrocības un ieguvumi

Mēs augstu vērtējam daudzveidību

Mēs ECB uzskatām, ka daudzveidība ir izcilības pamats. Daudzveidīgāka komanda nozīmē lielāku viedokļu dažādību, kas nodrošina labākus un stabilākus rezultātus. Mēs aicinām mums pievienoties spožākos talantus, lai varētu pieņemt vislabākos lēmumus visu euro zonas iedzīvotāju labā.

Kāpēc mēs augstu vērtējam daudzveidību?

Augstskolu absolventu programma

Ja esat ieguvuši pēcdiploma izglītību un jums ir patiesa interese par darbu centrālajā bankā, iepazīstieties ar mūsu Augstskolu absolventu programmu. Šī divu gadu programma sniedz unikālas attīstības iespējas un vērtīgu darba pieredzi ES iestādē.

Uzziniet vairāk par Augstskolu absolventu programmu

Stažēšanās

Ja jums ir vismaz bakalaura grāds un darba pieredze kopš studiju beigšanas nepārsniedz 12 mēnešus, stažēšanās ECB var kļūt par teicamu sākumu jūsu karjerai. Mēs organizējam stažieru atlases kampaņas visu gadu.

Uzziniet vairāk par stažēšanos

Kas mēs esam?

Esam tikpat daudzveidīgi kā Eiropa. Nākam no visām ES dalībvalstīm, katrs ar savu dzīves gājumu un pieredzi. Mēs strādājam, lai vairotu ekonomisko labklājību miljoniem cilvēku, un lepojamies ar paveikto.

Satieciet mūsu darbiniekus!

Pieredze ECB

Sadarbība ar kolēģiem no citām ES valstīm. Dažādu viedokļu apmaiņa. Pārliecība, ka varat ietekmēt rītdienu. Šie ir tikai daži no ECB sniegtās pieredzes aspektiem. Uzziniet, kā ir dzīvot šeit.

DZĪVE FRANKFURTĒ
Uzziniet vairāk par mūsu pilsētu
UZZINIET JAUNĀKO INFORMĀCIJU

Esiet kontaktā ar mums!

Lasiet par mums LinkedIn

Iegūstiet jaunāko informāciju par ECB darbību un darba piedāvājumiem. Mēs regulāri informējam par vakancēm, karjeras gadatirgiem, nozares jaunumiem un daudz ko citu.

Sekojiet mums LinkedIn
Pārāk sarežģīti? Sk. sadaļu "Noderīga informācija"
Uzziniet vairāk
Kas ir Eiropas Centrālā banka?

Visas šīs sadaļas lapas