Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

Töövõimalused

Tööta Euroopa hüvanguks ja anna oma panus

Töötame Euroopa hüvanguks. EKPs töötamine pakub võimaluse aidata säilitada hinnastabiilsust euroalal ja kaitsta raha, mida inimesed pankades hoiavad.

Ootame oma meeskonda ärksa meelega inimesi. Väärtustame mitmekesisust ning otsime erineva tausta ja mitmelaadsete kogemustega asjatundjaid, kes soovivad areneda dünaamilises andmetele tuginevas mitmekultuurilises keskkonnas. EKPs saate anda oma panuse Euroopa elanike heaolu suurendamisse.

Vabad töökohad

Avaldame korrapäraselt vabade töökohtade kuulutusi nii tugiteenuste osutajate, ekspertide kui ka juhtivate ametikohtade täitmiseks. Ülikoolide lõpetajatele pakume praktika- ja jätkuõpingute programmi.

Vabad töökohad

Mida me pakume?

EKP hindab oma töötajaid ja pakub kogu karjääri vältel võimalusi arendada nii individuaalseid kui ka kutseoskusi. Tutvu meie tingimustega: peale atraktiivse töötasu pakume veel palju muudki.

Hüvitised

Väärtustame mitmekesisust

Usume, et mitmekesisus aitab luua kvaliteeti. Mitmekesistes meeskondades on rohkem seisukohti, mis tagavad paremad ja kindlamad tulemused. On väga tähtis, et meie meeskonnas oleksid parimad asjatundjad, kes aitavad teha võimalikult häid otsuseid kõigi euroala kodanike heaks.

Miks väärtustame mitmekesisust?

Jätkuõpingute programm

Kõrghariduse omandanutel, kes on huvitatud keskpangandusest, on võimalus osaleda jätkuõpingute programmis. Kaks aastat kestev programm pakub ainulaadset arenguvõimalust ja väärtuslikku töökogemust ELi institutsioonis.

Tutvu jätkuõpingute programmiga

Praktikavõimalused

EKP pakub kogu aasta vältel praktikaprogramme, milles võivad osaleda vähemalt bakalaureusekraadiga noored, kelle töökogemus pärast lõpetamist ei ületa 12 kuud.

Vaata lähemalt praktikaprogrammi kohta

Kes me oleme?

EKP on sama mitmekesine nagu Euroopa. Meie meeskonda kuuluvad erineva tausta ja elukogemusega inimesed kõigist ELi riikidest, kes töötavad uhkusega miljonite eurooplaste majandusliku heaolu nimel.

Tutvu EKP inimestega

EKPs töötamise kogemus

Koostöö kolleegidega teistest ELi riikidest. Võimalus jagada erinevaid vaatenurki. Tunne, et annad reaalse panuse. Need on vaid mõned näited kogemusest, mida EKPs töötamine pakub. Vaata lähemalt videost.

ELU FRANKFURDIS
Loe lähemalt Frankfurdi linnast
HOIA END KURSIS

Suhtle meiega

EKP LinkedInis

Hoia end kursis EKP tegevuse ja tööpakkumistega. Avaldame korrapäraselt töökuulutusi ja teavet töömesside, pangandussektoris toimuva ja muude oluliste teemade kohta.

Jälgi meid LinkedInis
Pole asjatundja? Tutvu suunaviitadega
Vaata lähemalt
Millega tegeleb Euroopa Keskpank?

Kõik selle jaotise teemad