Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

EKP ja sina

Kas soovite rohkem teada majanduse toimimise ja EKP tegevusvaldkondade kohta? Tutvuge EKP tööga ja võtke meiega ühendust.

EKP teemakäsitlused

Kas soovite rohkem teada EKP rolli ja tegevuse kohta? Tahate saada põhjalikumat ülevaadet keskpangandusest ja rahapoliitikast?

Suunaviidad

Pane oma teadmised proovile!

Mis on EKP põhiülesanne? Kui palju inimesi kasutab eurot? Osale viktoriinis ja vaata, kui hästi oled EKP põhiülesannetega kursis.

Viktoriinid

Noortele suunatud algatused

EKP korraldab nii veebis, EKPs kui ka Euroopa riikides mitmesuguseid ettevõtmisi, mis on mõeldud noortele vanuses 16 kuni 30 eluaastat (ja mõnikord ka noorematele). Sellised üritused on näiteks IT koolituslaager tüdrukutele ja Generation €uro õpilasauhinna konkurss.

Vaata lähemalt

EKP külastuskeskus (külastused ja loengud)

EKP külastuskeskuses saab osaleda kohapealsetes ja virtuaalkülastustes ning ekspertide loengutes. Külastajad saavad suurendada oma arusaamist EKPst ja tema ülesannetest. Klõpsake alloleval lingil, et näha, mida pakutakse ja kuidas külastust või loengut taotleda.

EKP külastused

Saated

Soovime tagada, et dialoog meie ja inimeste vahel, kelle heaks me töötame, oleks alati avatud. Sel eesmärgil käivitasime algatuse „EKP ja sina”.

Vaata lähemalt
VAATA LISAKS

Seonduv teave

EKP õppevideod

Vaata YouTube'is

Noortele suunatud algatuste fotod

Flickri pildigalerii

Kõik selle jaotise teemad