Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

EKP ja sina

Kuulame avalikkuse arvamusi ja töötame inimeste hüvanguks

Suhtlus üldsusega on meile oluline ning seetõttu peame avatud dialoogi euroala kodanike ja poliitikakujundajate vahel. Soovime kuulda teie arvamust ja teada saada, millised teemad on teie jaoks kõige olulisemad. Küsimuste ja vastuste vormis peetavate arutelude, teleintervjuude ja muude kanalite kaudu on võimalik jagada kommentaare ja esitada küsimusi otse EKP presidendile.

Meie veebilehe rubriik „EKP ja sina” toob meid lähemale inimestele, kelle heaks töötame.

President Lagarde Hispaania telesaates

EKP president Christine Lagarde osales ajakirjanik Susanna Griso juhitud Hispaania telesaates „Espejo Público”. Ta vastas telepubliku küsimustele majanduse, inflatsiooni, juhtimise ja muu kohta. 

Vestlus telesaates „Espejo Público”

Varasemad saated

President Lagarde Soome telesaates

EKP president Christine Lagarde osales ajakirjanik Anna Karismo juhitud Soome telesaates „A-Studio” ja vastas tudengite küsimustele.

Vestlus telesaates „A-Studio”

President Lagarde Madalmaade telesaates

President Christine Lagarde osales ajakirjanik Twan Huysi juhitud Madalmaade telesaates „College Tour” ning vastas tudengite küsimustele karjäärivaliku, isikliku elu, krüptovarade ja muude teemade kohta. 

Vestlus telesaates „College Tour”

VAATA LISAKS

Soovid rohkem teada?

Noortele suunatud algatused

Noortel on keskne roll Euroopa tuleviku kujundamisel. Korraldame mitmeid algatusi üle maailma, et tutvustada lähemalt majandusteadust ja EKP tööd ning kuulata inimeste arvamusi ja ideid.

Vaata lisaks

Suunaviidad

Suunaviitade teemakäsitlustes selgitatakse arusaadavalt keskpangandusega seotud teemasid. Lihtsad tekstid, videod ja joonised tutvustavad lähemalt rahapoliitikat, krüptovarasid, eelkommunikatsiooni, vaikimisperioodi ja paljusid muid teemasid.

Tutvu suunaviitadega

Kõik selle jaotise teemad