Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

ECB a vy

ECB zaujíma váš názor a koná vo vašom záujme.

Byť s vami v kontakte je pre nás dôležité. Preto medzi občanmi krajín eurozóny a našimi tvorcami politík udržiavame otvorený dialóg. Zaujíma nás váš názor a chceme vedieť, ktoré otázky sú pre vás najdôležitejšie. Počas živých diskusií, televíznych vystúpení a ďalších podujatí máte možnosť vyjadriť svoj názor a klásť otázky priamo našej prezidentke.

Prostredníctvom podujatí „ECB a vy“ sa chceme viac priblížiť ľuďom, pre ktorých pracujeme.

Prezidentka Lagardová v Španielsku

Prezidentka ECB Christine Lagardová sa v španielskej televíznej relácii Espejo Público zhovárala s novinárkou Susannou Grisovou. Odpovedala na otázky verejnosti o ekonomike, inflácii, kariére a ďalších témach. 

Záznam rozhovoru v relácii Espejo Público

Minulé podujatia

Prezidentka Lagardová vo Fínsku

Prezidentka Christine Lagardová sa vo fínskej televíznej relácii A-Studio zhovárala s novinárkou Annou Karismovou a odpovedala na otázky študentov.

Záznam rozhovoru v relácii A-Studio

Prezidentka Lagardová v Holandsku

Prezidentka Christine Lagardová sa v holandskej televíznej relácii College Tour zhovárala s novinárom Twanom Huysom a odpovedala na otázky študentov o jej kariére, jej osobnom živote, kryptoaktívach a ďalších témach. 

Záznam rozhovoru v relácii College Tour

SÚVISIACE INFORMÁCIE

ZAUJÍMA VÁS VIAC?

Iniciatívy pre mládež

Mladí ľudia zohrávajú ústrednú úlohu pri formovaní budúcnosti Európy. Po celom kontinente organizujeme rôzne podujatia, ktorých cieľom je pomôcť vám lepšie porozumieť ekonomickým otázkam a činnosti ECB a dať vám príležitosť podeliť sa o svoje postoje a názory.

Viac o iniciatívach pre mládež

ECB vysvetľuje

Články v tejto sekcii objasňujú zložité témy z oblasti centrálneho bankovníctva. Jednoduché texty, videá a infografiky vám môžu pomôcť dozvedieť sa viac o menovej politike, kryptoaktívach, signalizácii budúceho nastavenia menovej politiky, tichom období a mnohých ďalších témach.

ECB vysvetľuje

Všetky stránky v tejto sekcii