Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

Priestor pre mladých

Mladí ľudia zohrávajú ústrednú úlohu pri formovaní budúcnosti Európy.

Preto po celej Európe organizujeme rôzne podujatia, ktorých cieľom je pomôcť vám lepšie porozumieť ekonomike, centrálnemu bankovníctvu a úlohám ECB a dať vám príležitosť podeliť sa o svoje postoje a názory na témy, ktoré vás zaujímajú a ktoré sa vás dotýkajú.

Viac informácií

Štipendium ECB pre ženy

Ste (ašpirujúcou) študentkou magisterského programu v oblasti ekonómie, štatistiky, inžinierstva alebo výpočtovej techniky na európskej univerzite alebo obchodnej škole? Ak áno, tak štipendium ECB pre ženy, spojené s grantom v hodnote 10 000 €, by mohlo byť práve pre vás!

Prihláška

Súťaž pre mladých ekonómov v rámci fóra ECB o centrálnom bankovníctve

Absolvujete doktorát v odbore ekonómie alebo financií? Chcete predstaviť výsledky svojho výskumu tvorcom politík a renomovaným akademikom? V takom prípade by vás mohla zaujať naša každoročná súťaž pre mladých ekonómov! Finalisti budú pozvaní na fórum ECB o centrálnom bankovníctve v portugalskej Sintre. Víťaz získava cenu 10 000 €. 

Viac informácií o súťaži

Počítačový tábor pre dievčatá

Vedeli ste, že podporovanie záujmu dievčat o technológie a vedu od raného veku môže mať pozitívny vplyv na ich neskoršiu voľbu študijného odboru a kariéry?

Cieľom nášho počítačového tábora pre dievčatá bolo inšpirovať ich k štúdiu a kariére v oblasti informačných technológií a oboznámiť ich s rôznymi zaujímavými príležitosťami a pozíciami v technických odboroch.

Viac

Pridajte sa k nám!

Ste čerstvým absolventom a hľadáte uplatnenie? Zaujíma vás centrálne bankovníctvo a európske záležitosti? Chcete sa podieľať na práci, ktorá má pozitívny vplyv na život občanov Európy? Pozrite si ponuku voľných pracovných miest a staňte sa súčasťou nášho medzinárodného tímu.

Voľné pracovné miesta

Všetky stránky v tejto sekcii