Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

ECB ir jūs

Klausomės jūsų ir dirbame dėl jūsų

Mums svarbu palaikyti su jumis ryšį, todėl skatiname atvirą euro zonos piliečių ir mūsų politikos formuotojų dialogą. Norime sužinoti, ką jūs galvojate ir kokie klausimai jums yra svarbiausi. Klausimų ir atsakymų sesijos, interviu per televiziją ir kitos panašios iniciatyvos suteikia jums galimybę išsakyti savo pastabas ir užduoti klausimus tiesiogiai ECB vadovui.

„ECB ir jūs“ priartina mus prie jūsų – žmonių, dėl kurių dirbame.

Pirmininkė Lagarde Ispanijoje

ECB Pirmininkė Christine Lagarde dalyvavo Ispanijos TV žurnalistės Susannos Griso laidoje „Espejo Público“. Ji atsakė į žiūrovų klausimus apie ekonomiką, infliaciją, vadovavimą ir kitas temas. 

Pokalbis laidoje „Espejo Público“

Ankstesnės laidos

Pirmininkė Lagarde Suomijoje

ECB Pirmininkė Christine Lagarde dalyvavo Suomijos TV žurnalistės Annos Karismo laidoje „A-Studio“ ir atsakė į studentų klausimus.

Pokalbis laidoje „A-studio“

Pirmininkė Lagarde Nyderlanduose

Pirmininkė Christine Lagarde dalyvavo Nyderlandų televizijos žurnalisto Twano Huyso laidoje „College Tour“, kurioje atsakė į studentų klausimus apie karjeros galimybes, pasakojo apie asmeninį gyvenimą ir aptarė kriptoturto bei kitas temas. 

Pokalbis laidoje „College Tour“

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Jaunimo iniciatyvos

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka jaunimui. Visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką ir ECB darbą, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti su mumis savo nuomone ir idėjomis.

Daugiau apie jaunimo iniciatyvas

Paaiškinimai

Sudėtingas centrinės bankininkystės temas stengiamės paaiškinti suprantamai. Nesudėtingi tekstai, vaizdo įrašai ir infografikai gali padėti jums daugiau sužinoti apie pinigų politiką, kriptoturtą, ateities gaires, mūsų tylųjį laikotarpį ir daugelį kitų temų.

Skaityti mūsų paaiškinimus

Visi šios dalies puslapiai