Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Pirmininkė Lagarde Nyderlanduose

Tai, ką darome, turi įtakos visiems euro zonos gyventojams. Todėl norime sužinoti, kokie klausimai jums yra svarbiausi. Mūsų rubrikoje „ECB ir jūs“ galite pasidalyti komentarais ir užduoti klausimus tiesiogiai ECB Pirmininkei Christine Lagarde.

Pirmininkė Lagarde laidoje „College Tour“

Pirmininkė Christine Lagarde dalyvavo Nyderlandų televizijos žurnalisto Twano Huyso vedamoje laidoje „College Tour“, kurioje atsakė į studentų klausimus apie karjeros galimybes, pasakojo apie asmeninį gyvenimą ir aptarė kriptoturto bei kitas temas. Žiūrėkite šiuos trumpus vaizdo klipus.

Pasitikėjimas

Nepakanka vien savo viduje pasitikėti savo sugebėjimais – svarbu tai ir parodyti.

Meilės svarba

Meilė padėjo Pirmininkei Lagarde pasiekti puikių rezultatų savo karjeroje. Siekiant ugdyti pasitikėjimą – ne tik savo, bet ir aplinkinių, svarbu nenuvertinti meilės.

Karjeros galimybės

Pirmininkė Lagarde pataria studentams pasinaudoti galimybėmis, kai jos pasitaiko, nes kartais, turėdami tikslų karjeros planą, nesugebame pasinaudoti netikėtomis galimybėmis.

Kriptoturtas ir skaitmeninis euras

Pirmininkė Lagarde kalbėjo su studentais apie kriptoturtą, su juo susijusią riziką ir skaitmeninio euro idėją.

Žiūrėti daugiau

Laida „College Tour“

Pažiūrėkite visą laidą ir sužinokite daugiau apie klausimus, į kuriuos Pirmininkė Lagarde atsakė, dalyvaudama Nyderlandų televizijos laidoje „College Tour“.

Visas vaizdo įrašas

„College Tour“ nuotraukos

Peržiūrėkite laidos „College Tour“ su Pirmininke Lagarde nuotraukas.

Žiūrėti visą albumą

TAIP PAT SKAITYKITE

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Jaunimo iniciatyvos

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka jaunimui. Visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką ir ECB darbą, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti su mumis savo nuomone ir idėjomis.

Daugiau apie jaunimo iniciatyvas

Paaiškinimai

Sudėtingas centrinės bankininkystės temas stengiamės paaiškinti suprantamai. Nesudėtingi tekstai, vaizdo įrašai ir infografikai gali padėti jums daugiau sužinoti apie pinigų politiką, kriptoturtą, ateities gaires, mūsų tylųjį laikotarpį ir daugelį kitų temų.

Skaityti mūsų paaiškinimus