Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Prezidente Lagarda Nīderlandē

Mūsu darbs ietekmē ikvienu euro zonas iedzīvotāju. Tāpēc vēlamies uzzināt, kādi jautājumi jums ir vissvarīgākie. Mūsu sērijā "ECB un jūs" varat izteikt komentārus un uzdot jautājumus tieši ECB prezidentei Kristīnei Lagardai.

Prezidente Lagarda šovā College Tour

Prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) pievienojās žurnālistam Tvanam Hausam (Twan Huys) Nīderlandes televīzijas šovā College Tour, atbildot uz studentu jautājumiem par karjeru, prezidentes personīgo dzīvi, kriptoaktīviem un citiem tematiem. Gūstiet ieskatu šai sarunā, noskatoties šos īsos videoklipus.

Pārliecība

Nepietiek būt tikai pārliecinātam par savām spējām – ir svarīgi to arī parādīt.

Mīlestības nozīme

Mīlestība palīdzējusi prezidentei Lagardai sekmīgi veidot karjeru, un, rūpējoties par mīlestību, veidojas uzticēšanās – ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

Karjeras iespējas

Prezidente Lagarda iesaka studentiem izmantot radušās iespējas, jo stingrs karjeras plāns reizēm var būt šķērslis jaunu iespēju izmantošanai.

Kriptoaktīvi un digitālais euro

Prezidente Lagarda ar studentiem apsprieda kriptoaktīvus, ar tiem saistītos riskus un digitālā euro ideju.

Vairāk

College Tour epizode

Noskatieties visu epizodi un uzziniet vairāk par jautājumiem, uz kuriem Prezidente Lagarda atbildēja savas uzstāšanās laikā Nīderlandes TV šovā College Tour.

Pilns video

College Tour fotogrāfijas

Aplūkojiet College Tour fotogrāfijas ar prezidenti Lagardu.

Sk. visu albumu

PAPILDU INFORMĀCIJA

VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK?

Iniciatīvas jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā. Mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku un ECB darbu, kā arī lai jūs varētu dalīties ar mums savos uzskatos un idejās.

Vairāk par iniciatīvām jauniešiem

Noderīga informācija

Sadaļā "Noderīga informācija" skaidrojam sarežģītus centrālo banku jautājumus. Vienkāršie teksti, video un infografikas var palīdzēt jums uzzināt vairāk par monetāro politiku, kriptoaktīviem, perspektīvas norādēm, mūsu klusēšanas periodu un daudziem citiem tematiem.

Iepazīstieties ar sadaļu "Noderīga informācija"