Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Prezidentka Lagardeová v Nizozemsku

Naše činnost má dopad na všechny v eurozóně. Proto od vás rádi uslyšíme, které problémy jsou pro vás nejdůležitější. Prostřednictvím naší série ECB & vy můžete sdílet připomínky a klást dotazy přímo prezidentce ECB Christine Lagardeové.

Prezidentka Lagardeová v pořadu College Tour

Prezidentka Christine Lagardeová vystoupila v pořadu nizozemské televize College Tour moderovaném Twanem Huysem a odpověděla na otázky studentů, které se týkaly profesních rad, jejího osobního života, kryptoaktiv a mnoha dalších témat. Pro bližší představu o této konverzaci se můžete podívat na tyto krátké sestřihy.

Sebevědomí

Nestačí, abyste o svých schopnostech byli přesvědčeni jen vnitřně – je důležité to ukázat i navenek.

Láska je důležitá

Během kariéry prezidentky Lagardeové jí k tomu, aby měla z práce potěšení, napomohla láska. Té se věnovat je důležité pro rozvoj sebevědomí nejen vlastního, ale i lidí ve vašem okolí.

Profesní příležitosti

Prezidentka Lagardeová studentům poradila, aby se nebáli využít naskytnutých příležitostí, jelikož pevně daný plán profesní dráhy v tom může lidem bránit.

Kryptoaktiva a digitální euro

Prezidentka Lagardeová se studenty hovořila o kryptoaktivech, rizicích s nimi spojených a o myšlence digitálního eura.

Více o pořadu...

Díl pořadu College Tour

Podívejte se na celý díl pořadu nizozemské televize College Tour a dozvíte se více o otázkách, na něž prezidentka Lagardeová během svého vystoupení odpověděla.

Celý videozáznam

Fotografie z pořadu College Tour

Prohlédněte si fotografie z pořadu College Tour, ve kterém prezidentka Lagardeová vystoupila.

Prohlédněte si celé album

VIZ TAKÉ

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Iniciativy pro mládež

Mladí lidé sehrávají zásadní úlohu v tom, jak bude budoucnost Evropy vypadat. Po celém kontinentu pořádáme řadu iniciativ, abychom vám pomohli dozvědět se více o ekonomii a činnosti ECB a abyste s námi mohli sdílet vaše názory a nápady.

Viz iniciativy pro mládež

ECB vysvětluje

Stránky „ECB vysvětluje“ objasňují témata týkající se centrálního bankovnictví. Jednoduché texty, videa a infografika vám mohou pomoci dozvědět se více o měnové politice, její signalizaci, kryptoaktivech, našem tichém období a mnoha dalších tématech.

Podívejte se na naše stránky „ECB vysvětluje“