Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

ECB un jūs

Uzklausām jūs un strādājam jūsu labā.

Mums ir svarīgi sazināties ar jums, tāpēc mēs uzturam atklātu dialogu starp euro zonas iedzīvotājiem un mūsu politikas veidotājiem. Mēs vēlamies uzklausīt jūs un uzzināt, kādi jautājumi jums ir vissvarīgākie. Jautājumu un atbilžu sesijās, TV intervijās un citos pasākumos jums ir iespēja izteikt komentārus un uzdot jautājumus tieši mūsu prezidentei.

"ECB un jūs" iniciatīva mūs satuvina ar cilvēkiem, kuru labā mēs strādājam.

Prezidente Lagarda Spānijā

ECB prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) Spānijas TV žurnālistes Suzanas Griso (Susanna Griso) vadītajā TV raidījumā Espejo Público atbildēja uz sabiedrības jautājumiem par tautsaimniecību, inflāciju, vadību un citām tēmām. 

Noskatieties sarunu raidījumā Espejo Público

Iepriekšējie raidījumi

Prezidente Lagarda Somijā

ECB prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) žurnālistes Annas Karismo vadītajā Somijas TV raidījumā A-Studio atbildēja uz studentu jautājumiem.

Noskatieties sarunu raidījumā A-Studio

Prezidente Lagarda Nīderlandē

Prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) pievienojās žurnālistam Tvanam Hausam (Twan Huys) Nīderlandes televīzijas šovā College Tour, atbildot uz studentu jautājumiem par karjeru, prezidentes personīgo dzīvi, kriptoaktīviem un citiem tematiem. 

Noskatieties sarunu raidījumā College Tour

PAPILDU INFORMĀCIJA

VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK?

Iniciatīvas jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā. Mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku un ECB darbu, kā arī lai jūs varētu dalīties ar mums savos uzskatos un idejās.

Vairāk par iniciatīvām jauniešiem

Noderīga informācija

Sadaļā "Noderīga informācija" skaidrojam sarežģītus centrālo banku jautājumus. Vienkāršie teksti, video un infografikas var palīdzēt jums uzzināt vairāk par monetāro politiku, kriptoaktīviem, perspektīvas norādēm, mūsu klusēšanas periodu un daudziem citiem tematiem.

Iepazīstieties ar sadaļu "Noderīga informācija"

Visas šīs sadaļas lapas