European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Piekļuve dokumentiem

Piekļuve dokumentiem ir ECB caurredzamības politikas vitāli svarīga sastāvdaļa. Mūsu mērķis ir darboties pēc iespējas atklāti attiecībā pret Eiropas iedzīvotājiem, vienlaikus aizsargājot ar ECB uzdevumu izpildi saistītu specifisku jautājumu konfidencialitāti.

Piekļuvi ECB dokumentiem regulē 2004. gada 4. marta Lēmums ECB/2004/3 (ar grozījumiem). Atbilstoši ECB saistībām nodrošināt atklātību un caurredzamību un lai atvieglotu un veicinātu pētniecības darbu, esam izveidojuši dokumentu publisko reģistru.

Dokumentu publiskais reģistrs

Vēsturiskie dokumenti, kas vecāki par 30 gadiem, publiski pieejami saskaņā ar ES Padomes 1983. gada 1. februāra Regulu Nr. 354/83 (ar grozījumiem).

Publiskotie vēsturiskie dokumenti un informācija par ECB arhīvu pieejama sadaļā "Arhīvs".

Arhīvs

Ja nav nodrošināta tieša piekļuve publiskajā reģistrā vai arhīvā, iedzīvotāji var rakstiski iesniegt pieteikumu saistībā ar piekļuvi dokumentam, rakstot vēstuli vai e-pastu kādā no oficiālajām Eiropas Savienības valodām uz tālāk norādīto adresi.

European Central Bank
Compliance and Governance Office
Sonnemannstrasse 22
60314 Frankfurt am Main
Germany

accesstodocuments@ecb.europa.eu

Visas šīs sadaļas lapas