Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs


Kontakti

Operators

Lai sazinātos ar kādu ECB nodaļu vai darbinieku, lūdzam zvanīt uz tālāk norādīto numuru.

+49 69 1344 0

Jautājumi par ECB

Vai vēlaties uzzināt vairāk par lēmumiem, kas tiek pieņemti šeit ECB, un to, kā tie ietekmē jūsu ikdienas dzīvi? Vai jums ir jautājumi par ECB? Uzziniet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem vai sūtiet mums savu jautājumu.
Jautājiet mums!

ECB apmeklējums

Lai iegūtu sīkāku informāciju par iespējām apmeklēt ECB, ielūkojieties sadaļā "ECB apmeklējums" vai rakstiet mums uz e-pasta adresi visitor.centre@ecb.europa.eu.

Papildinformācija plašsaziņas līdzekļiem

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Brīvdienās, zvanot pa vispārējo tālruņa numuru +49 69 1344 7455, tiksiet savienoti ar dežurējošo preses dienesta pārstāvi. media@ecb.europa.eu +49 69 1344 7455 Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem

Uzaicinājums uzstāties

Lai uzaicinātu ECB Valdes locekli vai Uzraudzības valdes priekšsēdētāju piedalīties ar runu konferencē vai pasākumā, lūdzam izmantot uzaicinājuma veidlapu.

Dokumentu pieprasījums

Uzziniet, kā pieprasīt dokumentus un ierakstus no ECB arhīva. Par arhīvu

Kontakti ar pilsonisko sabiedrību

Pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kas vēlas saņemt informāciju par ECB darbu, var sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi civilsociety@ecb.europa.eu.

Citi kontakti

Visas šīs sadaļas lapas