Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

"ECB un jūs" Somijā

Mūsu darbs ietekmē ikvienu euro zonas iedzīvotāju. Tāpēc vēlamies uzzināt, kādi jautājumi jums ir vissvarīgākie. Mūsu sērijā "ECB un jūs" varat izteikt komentārus un uzdot jautājumus tieši ECB prezidentei Kristīnei Lagardai.

Prezidente Lagarda A-Studio

ECB prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) žurnālistes Annas Karismo vadītajā Somijas TV raidījumā A-Studio atbildēja uz studentu jautājumiem par tautsaimniecību, inflāciju, dzimumu dažādību un citām tēmām.

Noskatieties visu sarunu

Dzimumu līdztiesības veicināšana

Visas karjeras laikā prezidentes Lagardas darba mērķis bijis nodrošināt sievietēm vienlīdzīgas iespējas, jo, ja pārstāvēts ikviens neatkarīgi no dzimuma, iespējams gūt labākus rezultātus.

Izmantot Somijas stiprās puses

Pārsteidziet pasauli ar inovācijām un radošumu – tāds bija prezidentes Lagardas padoms Somijas studentiem, atbildot uz jautājumu par šīs valsts tautsaimniecību.

Vēlaties iegūt sīkāku informāciju?

Apmeklējiet mūsu interneta vietni, kur esam atbildējuši uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja joprojām neesat guvuši atbildes, varat sazināties ar mums.