Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

„ECB ir jūs“ Suomijoje

Tai, ką darome, turi įtakos visiems euro zonos gyventojams. Todėl norime sužinoti, kokie klausimai jums yra svarbiausi. Mūsų rubrikoje „ECB ir jūs“ galite pasidalyti komentarais ir užduoti klausimus tiesiogiai ECB Pirmininkei Christine Lagarde.

Pirmininkė Lagarde laidoje „A-Studio“

Pirmininkė Christine Lagarde dalyvavo Suomijos žurnalistės Annos Karismo vedamoje TV laidoje „A-Studio“ ir atsakė į studentų klausimus apie ekonomiką, infliaciją, lyčių pusiausvyrą ir kitas temas.

Žiūrėti visą pokalbį

Lyčių lygybės skatinimas

Per visą savo karjerą Pirmininkė Lagarde dėjo pastangas, kad moterys turėtų lygias galimybes, nes, kai atstovaujama visiems, nepriklausomai nuo lyties, rezultatai yra geresni.

Suomijos stiprybių išnaudojimas

Nustebinkite pasaulį inovacijomis ir kūrybiškumu – tokį patarimą Pirmininkė Lagarde davė Suomijos studentams, paklausta apie šalies ekonomiką.

Norite sužinoti daugiau?

Mūsų interneto svetainėje rasite dažnai užduodamų klausimų sąrašą. Jei atsakymo į savo klausimą nerasite ir ten, galite susisiekti su mumis.