European Central Bank - eurosystem
Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri


EKP külastuskeskus: kohapealsed ja virtuaalkülastused

Miks on hinnastabiilsus oluline ja millist mõju avaldab see ostujõule? Kuidas tagatakse pangahoiuste turvalisus? Millised on olnud Euroopa olulisimad saavutused? Külastuskeskusest saavad huvilised vastused nii nendele kui ka paljudele muudele küsimustele.

Koroonaviiruse pandeemia tõttu saab külastuskeskusega praegu tutvuda ainult virtuaalselt. Virtuaalkülastus kestab umbes 75 minutit. Kümne- ja enamaliikmelised rühmad saavad taotleda virtuaalkülastust esmaspäevast reedeni tavapärasel tööajal. Üksikkülastajad või väiksemad rühmad võivad ühineda korrapäraste esitlustega, mis toimuvad inglise või saksa keeles kolmapäeva pärastlõunati või neljapäeva hommikuti.

Külastusaja broneerimiseks või küsimuste korral palume võtta ühendust meiliaadressil visitor.centre@ecb.europa.eu.

Virtuaalkülastus

Virtuaalkülastus annab võimaluse tutvuda meie külastuskeskusega kõikjalt maailmast. Haaravama kogemuse saamiseks kasutage VR-kõrvaklappe.

Alusta virtuaalkülastust

Kuidas kasutada virtuaalkülastuse ajal VR-kõrvaklappe?

Laadige nutitelefoni Google Street View rakendus (iOS, Android). Sisestage otsingusse Euroopa Keskpank ja klikake ühel EKP ametlikul fotol, millel kujutatakse hoonet seestpoolt. VR-režiimi käivitamiseks klikake ülal paremal asuval VR-kõrvaklappide ikoonil, ühendage telefon VR-seadmega ja nautige haaravat esitlust.

Ajakohastame seda veebilehte niipea, kui kohapealsed külastused jälle võimalikud on.

VAATA LISAKS

Seonduv teave

Kõik selle jaotise teemad