European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

Navštívte nás

Snažíme sa o transparentnosť, prístupnosť a zrozumiteľnosť pre všetkých občanov

Návštevnícke centrum ECB sa nachádza v jej hlavnej budove v nemeckom Frankfurte nad Mohanom. V centre sa môžete interaktívnym spôsobom dozvedieť viac o úlohách ECB a lepšie pochopiť, ako naše rozhodnutia ovplyvňujú váš každodenný život.

Prečo je dôležité, aby ceny zostali stabilné, a čo to znamená pre vašu kúpnu silu? Ako sa staráme o bezpečnosť vašich úspor v banke? Aké sú hlavné výhody eura?

Chcete sa dozvedieť viac? Pozrite sa, aké aktivity ponúka návštevnícke centrum ECB.

Aktivity pre návštevníkov 

v priestoroch ECB

Prehliadky ECB

Na prehliadkach sprevádzaných pracovníkmi ECB získajú návštevníci prehľad o úlohách ECB. Trvajú 75 minút a ich súčasťou sú interaktívne prvky, videá a diskusia. Tieto prehliadky sú bezplatné a je potrebné ich rezervovať tri týždne až tri mesiace vopred.

Rezervácia prehliadky ECB

Odborné prednášky v ECB

Prednášky na konkrétne témy (menová politika, euro, bankový dohľad atď.) v priestoroch ECB sú určené pre skupiny návštevníkov, ktorí už majú o úlohách ECB dostatočný prehľad. Tieto 75-minútové prednášky sú bezplatné a je potrebné ich rezervovať tri týždne až tri mesiace vopred.

Rezervácia odbornej prednášky

Virtuálne aktivity

Virtuálne prezentácie návštevníckeho centra

Virtuálne prezentácie návštevníckeho centra (k dispozícii v angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine, španielčine a holandčine) informujú o úlohách ECB. Trvajú 75 minút a zahŕňajú diskusiu. Prezentácie sú bezplatné a je potrebné ich rezervovať tri týždne až tri mesiace vopred.

Rezervácia virtuálnej prezentácie

Virtuálne odborné prednášky

Virtuálne prednášky na konkrétne témy (menová politika, euro, bankový dohľad atď.) v priestoroch ECB sú určené pre skupiny návštevníkov, ktorí už majú o úlohách ECB dostatočný prehľad. Tieto 75-minútové prednášky sú bezplatné a je potrebné ich rezervovať tri týždne až tri mesiace vopred. 

Rezervácia virtuálnej prednášky

Virtuálna prehliadka 

Vydajte sa na virtuálnu prehliadku! Naše návštevnícke centrum si tak môžete prezrieť z ktoréhokoľvek miesta na svete. Ak máte okuliare na virtuálnu realitu, nasaďte si ich a váš zážitok bude ešte bezprostrednejší. 


Virtuálna prehliadka
SÚVISIACE INFORMÁCIE

Ďalšie materiály

Pozrite si naše návštevnícke centrum

Otvoriť galériu

Užitočné informácie

Kontaktné informácie nájdete tu:

Všetky stránky v tejto sekcii