European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Apsilankymas pas mus

Siekiame būti skaidrūs, prieinami ir suprantami visiems piliečiams

ECB lankytojų centras įsikūręs ECB pagrindiniame pastate Frankfurte prie Maino, Vokietijoje. Apsilankę pas mus galite sąveikiuoju būdu daugiau sužinoti apie ECB vaidmenį ir įsipareigojimus, taip pat geriau suprasti, kaip mūsų sprendimai veikia jūsų kasdienį gyvenimą.

Kodėl svarbu, kad kainos būtų stabilios ir kokį poveikį tai daro jūsų perkamajai galiai? Kaip užtikriname, kad jūsų santaupos banke būtų saugios? Kokie yra pagrindiniai euro privalumai?

Norite sužinoti daugiau? Susipažinkite su ECB lankytojų centro siūlomais renginiais!

Renginiai ECB

Ekskursijos ECB

Ekskursijų ECB metu supažindinama su ECB uždaviniais ir įsipareigojimais. ECB specialistų vedamų ekskursijų trukmė – 75 min. Jose naudojamos sąveikiosios priemonės, rodomi vaizdo įrašai, atsakoma į dalyvių klausimus. Ekskursijos yra nemokamos ir turi būti užsakomos iš anksto (anksčiausiai prieš tris mėnesius, vėliausiai prieš tris savaites).

Užsisakyti ekskursiją ECB

Ekspertų paskaitos ECB

Užsakomosios paskaitos konkrečiomis temomis (pinigų politika, euro, bankų priežiūra ir kt.) yra skirtos grupėms, gerai išmanančioms ECB suteiktus įgaliojimus. Šios 75 min. trukmės paskaitos yra nemokamos ir turi būti užsakomos iš anksto (anksčiausiai prieš tris mėnesius, vėliausiai prieš tris savaites). 

Užsisakyti ekspertų paskaitą ECB

Virtualūs renginiai

Lankytojų centro virtualūs pristatymai

Virtualiuose 75 min. trukmės Lankytojų centro pristatymuose (anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų ir olandų kalbomis) apžvelgiami ECB uždaviniai ir įsipareigojimai, atsakoma į dalyvių klausimus. Šie pristatymai yra nemokami ir turi būti užsakomi iš anksto (anksčiausiai prieš tris mėnesius, vėliausiai prieš tris savaites). 

Užsisakyti virtualų pristatymą

Virtualios ekspertų skaitomos paskaitos

Virtualios užsakomosios paskaitos konkrečiomis temomis (pinigų politika, euro, bankų priežiūra ir kt.) yra skirtos grupėms, gerai išmanančioms ECB suteiktus įgaliojimus. Šios 75 min. trukmės paskaitos yra nemokamos ir turi būti užsakomos iš anksto (anksčiausiai prieš tris mėnesius, vėliausiai prieš tris savaites). 

Užsisakyti virtualią paskaitą

Virtuali ekskursija 

Kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, kviečiame į virtualią ekskursiją po mūsų Lankytojų centrą! Jei turite virtualiosios realybės akinius, būtinai juos užsidėkite – pasijusite tarsi iš tiesų čia vaikščiotumėte. 


Virtuali ekskursija
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Pasižvalgykite po mūsų Lankytojų centrą

Nuotraukų galerija

Prieš prisijungiant...

Mūsų vidaus taisyklės

Naudinga informacija

Kaip su mumis susisiekti ir kur mus rasti

Visi šios dalies puslapiai