European Central Bank - eurosystem
Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

EKP külastused

Püüame olla läbipaistvad, kättesaadavad ja mõistetavad kõigile kodanikele.

EKP külastuskeskus asub EKP peahoones Maini-äärses Frankfurdis Saksamaal. Külastajatel on võimalik saada interaktiivsel viisil rohkem teavet EKP ülesannete ja kohustuste kohta ning seeläbi paremini mõista, kuidas meie otsused mõjutavad inimeste igapäevaelu.

Miks on hinnastabiilsus oluline ja millist mõju avaldab see ostujõule? Kuidas tagatakse pangahoiuste turvalisus? Millised on euroga seotud peamised saavutused?

Kas soovite rohkem teada saada? Allpool on ülevaade külastuskeskuses pakutavatest tegevustest.

Kohapealne tegevus

Kohapealsed ekskursioonid

Kohapealsed ekskursioonid annavad ülevaate EKP ülesannetest ja kohustustest. EKP töötajate juhitavad külastused kestavad umbes 75 minutit ning hõlmavad interaktiivseid elemente ja videoid. Samuti toimub küsimuste ja vastuste sessioon. Ekskursioonid on tasuta ning nende taotlused tuleb esitada kolm nädalat kuni kolm kuud enne soovitavat kuupäeva.

Taotle kohapealset ekskursiooni

Kohapealsed loengud ekspertidelt

Kohapealsed loengud konkreetsetel teemadel (rahapoliitika, euro, pangandusjärelevalve jne) on mõeldud külastajatele, kes on EKP ülesannetega juba hästi kursis. 75 minutit vältavad loengud on tasuta ning nende taotlused tuleb esitada kolm nädalat kuni kolm kuud enne soovitavat kuupäeva. 


Taotle kohapealset loengut

Virtuaalne tegevus

Külastuskeskuse virtuaalsed esitlused

Külastuskeskuse 75-minutilised virtuaalsed ettekanded toimuvad inglise, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania ja hollandi keeles. Need tutvustavad EKP rolli ja ülesandeid ning sisaldavad ka küsimuste ja vastuste sessiooni. Ettekanded on tasuta ning nende taotlused tuleb esitada kolm nädalat kuni kolm kuud enne soovitavat kuupäeva. 

Taotle virtuaalset esitlust

Virtuaalsed loengud ekspertidelt

Virtuaalsed loengud konkreetsetel teemadel (rahapoliitika, euro, pangandusjärelevalve jne) on mõeldud külastajatele, kes on EKP ülesannetega juba hästi kursis. 75 minutit vältavad loengud on tasuta ning nende taotlused tuleb esitada kolm nädalat kuni kolm kuud enne soovitavat kuupäeva. 

Taotle virtuaalset loengut

Virtuaalkülastus 

Virtuaalkülastus annab võimaluse tutvuda meie külastuskeskusega kõikjalt maailmast. Haaravama kogemuse saamiseks kasutage VR-kõrvaklappe. 


Alusta virtuaalkülastust
VAATA LISAKS

Seonduv teave

Külastuskeskus

Galerii

Sea end valmis...

Tutvu meie kodukorraga

Kasulik teave

Kontaktandmed

Kõik selle jaotise teemad