European Central Bank - eurosystem
Opcje wyszukiwania
Podstawy Media Warto wiedzieć Badania i publikacje Statystyka Polityka pieniężna €uro Płatności i rynki Praca
Podpowiedzi
Kolejność

Wizyta w EBC

Chcemy być przejrzyści, przystępni i zrozumiali dla wszystkich obywateli

Nasze centrum dla zwiedzających znajduje się w głównym budynku EBC we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Podczas wizyty w centrum możesz za pomocą interaktywnych materiałów dowiedzieć się więcej o roli i zadaniach EBC oraz lepiej zrozumieć, jak nasze decyzje wpływają na Twoje codzienne życie.

Dlaczego stabilność cen jest ważna i co oznacza w praktyce? Jak dbamy o bezpieczeństwo pieniędzy ulokowanych przez ludzi w bankach? Jakie są największe osiągnięcia euro?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź, jakie możliwości oferuje centrum dla zwiedzających EBC.

Na miejscu

Wizyty na miejscu

Podczas 75-minutowej wizyty uczestnicy są oprowadzani przez naszych pracowników. Mogą poznać rolę i zadania EBC dzięki interaktywnej wystawie i filmom oraz uzyskać odpowiedzi na pytania. Wizyta jest darmowa. Należy ją umówić z odpowiednim wyprzedzeniem – od 3 tygodni do 3 miesięcy.


Umów wizytę na miejscu

Specjalistyczne wykłady na miejscu

Wykłady na miejscu na konkretne tematy (np. polityka pieniężna, euro czy nadzór bankowy) są organizowane na życzenie i skierowane do osób znających już rolę i zadania EBC. Trwają 75 min i są darmowe. Wykład należy umówić z odpowiednim wyprzedzeniem – od 3 tygodni do 3 miesięcy. 


Umów wykład

Online

Wirtualne prezentacje centrum dla zwiedzających

Podczas 75-minutowych wirtualnych prezentacji (dostępne języki: EN, DE, FR, IT, ES i NL) można poznać rolę i zadania EBC oraz uzyskać odpowiedzi na pytania. Udział jest darmowy. Prezentację należy umówić z odpowiednim wyprzedzeniem – od 3 tygodni do 3 miesięcy. 

Umów prezentację

Wirtualne wykłady specjalistyczne

Wirtualne wykłady na konkretne tematy (np. polityka pieniężna, euro czy nadzór bankowy) są organizowane na życzenie i skierowane do osób, które już znają rolę i zadania EBC. Trwają 75 min i są darmowe. Wykład należy umówić z odpowiednim wyprzedzeniem – od 3 tygodni do 3 miesięcy. 

Umów wykład

Wirtualne zwiedzanie

Zachęcamy do wirtualnych wizyt w centrum dla zwiedzających. Wystawę można obejrzeć z dowolnego miejsca na świecie. Wrażenie będzie jeszcze większe, kiedy założy się okulary Virtual Reality! 


Wirtualne zwiedzanie
POLECAMY TAKŻE

Powiązane informacje

Zobacz nasze centrum dla zwiedzających

Galeria zdjęć

Zanim weźmiesz udział…

Zapoznaj się z naszym regulaminem

Przydatne informacje

Nasze dane kontaktowe

Wszystkie strony w tej sekcji