Māksla un kultūra ECB

Eiropas Savienībā mājo bagātīga un daudzveidīga kultūru saime, kurā apvienotas dažādo valstu un reģionu tradīcijas. ECB uzņēmusies ar dažādu pasākumu un iniciatīvu palīdzību popularizēt šo mākslas un kultūras daudzveidību.

Luminale 2018

Mēs priecājamies par iespēju piedalīties šāgada Luminale pasākumā, pārvēršot mūsu vēsturiskās Tirgus halles (Grossmarkthalle) ziemeļu fasādi milzīgā kustīgā ielu mākslas galerijā.
No 18. līdz 23. martam mūsu ēku appludinās krāsas un kustības, pateicoties radošajam mākslinieku kolektīvam Urbanscreen no Brēmenes un pazīstamajam ilustratoram Andreasam Praisam (Andreas Preis), kurš pašlaik dzīvo un strādā Berlīnē.

Vairāk par Luminale 2018
Pasākuma foto

Kultūras dienas

ECB kultūras dienas ir iespēja svinēt Eiropas moto "Vienota daudzveidībā". Ik gadu tās veltītas citai Eiropas Savienības dalībvalstij.
Pēc 2017. gadā piedzīvotā pasākuma "Iedvesmojošā Spānija" Eiropas kultūras dienas šogad piedāvās izbaudīt Lietuvas apbrīnojamos kultūras sasniegumus.

Uzziniet vairāk


ECB mākslas darbu kolekcija

Citas ekskursijas

ECB mākslas darbu kolekcijā ietilpst vairāk nekā 450 gleznu, zīmējumu, fotoattēlu, skulptūru un mākslas priekšmetu. Kolekcijas vadmotīvs ir modernā māksla.

Drīzumā varēsiet ierasties aplūkot dažus no izstādītajiem mākslas darbiem. Informācija par pieteikšanos ekskursijai, lai iepazītos ar ECB mākslas darbu kolekciju, būs pieejama vēlāk.