Menas ir kultūra ECB

Europos Sąjunga jungia daugybę įvairių kultūrų, atspindinčių Europos šalių ir regionų papročius. ECB stengiamės renginiais ir iniciatyvomis puoselėti meno ir kultūrų įvairovę.

Luminale 2018

Džiaugiamės galėdami dalyvauti šių metų Luminale šventėje. Šia proga istorinio Grossmarkthalle pastato šiaurinį fasadą paversime milžiniška animuota gatvės meno galerija.
Kovo 18–23 d. menininkų kolektyvas ir kūrybinė įmonė iš Bremeno Urbanscreen bei įžymus iliustratorius Andreasas Preisas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Berlyne, užlies pastatą spalvos ir judesio bangomis.

Daugiau informacijos apie Luminale 2018
Renginio nuotraukos

Kultūros dienos

ECB kultūros dienos skirtos Europos vienijančiai įvairovei pažymėti. Kasmet per kultūros dienas pristatoma vis kita Europos Sąjungos valstybė narė.
2017 m. su „Įkvepiančia Ispanija“ supažindinusios Europos kultūros dienos šiais metais pristatys ypatingus Lietuvos pasiekimus kultūros srityje.

Sužinokite daugiau


ECB meno kolekcija

Kiti apsilankymai

ECB meno kolekciją sudaro apie 450 paveikslų, piešinių, fotografijų, skulptūrų ir meno kūrinių. Daugiausia dėmesio skirta šiuolaikiniam menui.

Netrukus turėsite galimybę pamatyti kai kuriuos meno kūrinius. Kaip užsiregistruoti į ekskursiją po meno kolekcijos parodą, bus paskelbta vėliau šiais metais.