Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

Priestor pre mladých

Mladí ľudia zohrávajú ústrednú úlohu pri formovaní budúcnosti Európy.

Preto po celej Európe organizujeme rôzne podujatia, ktorých cieľom je pomôcť vám lepšie porozumieť ekonomike, centrálnemu bankovníctvu a úlohám ECB a dať vám príležitosť podeliť sa o svoje postoje a názory na témy, ktoré vás zaujímajú a ktoré sa vás dotýkajú.

Podeľte sa o svoje otázky na podujatí ECB Youth Dialogue

Iniciatíva ECB Youth Dialogue, v rámci ktorej organizujeme podujatia po celej Európe i online, vám dáva príležitosť klásť otázky priamo tvorcom politík ECB a podeliť sa s nimi o svoje názory na ekonomiku a budúcnosť Európy. Informácie o nadchádzajúcich podujatiach nájdete na našich sociálnych sieťach.

Viac o ECB Youth Dialogue

Štipendijný program „Women in Economics“

Ste (ašpirujúcou) študentkou magisterského štúdia ekonómie na univerzite alebo ekvivalentnej inštitúcii v Európe? Potom by vás mohol zaujímať náš štipendijný program „Women in Economics“. Piatim študentkám ekonómie ponúkame štipendium vo výške 10 000 €.

Mám záujem

Súťaž pre mladých ekonómov v rámci fóra ECB

Absolvujete doktorát v odbore ekonómie alebo financií? Chcete predstaviť výsledky svojho výskumu tvorcom politík a renomovaným akademikom? Zapojte sa do našej každoročnej súťaže pre mladých ekonómov! Finalisti budú pozvaní na fórum ECB o centrálnom bankovníctve v portugalskej Sintre. Víťaz získa 10 000 €. 

Viac informácií o súťažiViac informácií o fóre ECB o centrálnom bankovníctve

Súťaž pre študentov Generácia €uro

Baví vás ekonómia? Chcete sa dozvedieť viac o ECB a menovej politike? Zapojte sa do súťaže pre študentov Generácia €uro! Súťaž je určená pre tímy študentov stredných škôl v krajinách eurozóny.

Viac informácií

Súťaž #EuropeDay ECB-QuizDuel

Pri príležitosti Dňa Európy 2021 sa do nášho kvízu v aplikácii QuizDuel zapojilo 425 000 ľudí, ktorí si otestovali svoje znalosti európskej tematiky a eura.

Viac o súťaži

Pridajte sa k nám!

Ste čerstvým absolventom a hľadáte uplatnenie? Zaujíma vás centrálne bankovníctvo a európske záležitosti? Chcete sa podieľať na práci, ktorá má pozitívny vplyv na život občanov Európy? Pozrite si ponuku voľných pracovných miest a staňte sa súčasťou nášho medzinárodného tímu.

Voľné pracovné miesta

Všetky stránky v tejto sekcii