Jaunimui

Kuriant Europos ateitį pagrindinis vaidmuo tenka jaunimui. Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Moksleivių konkurso „€uro karta“ nugalėtojai užduoda klausimus Pirmininkui Mario Draghi

Moksleivių konkurse „€uro karta“ sėkmingai pasirodžiusių komandų nariai 2019 m. gegužės 8 d., trečiadienį, susitiko su ECB Pirmininku Mario Draghi ir uždavė jam jiems rūpimus klausimus. Konkurse iš viso dalyvavo 5 000 moksleivių iš 10 euro zonos šalių.

Daugiau informacijos apie renginį

Europos Vadovų Tarybos posėdžio simuliacija ECB

2019 m. kovo 28–29 d. apie 200 moksleivių iš visos Europos dalyvavo ECB surengtoje Europos Vadovų Tarybos posėdžio simuliacijoje. Moksleiviai ėmėsi skirtingų vaidmenų, pradedant vertėjais ir baigiant valstybių vadovais, ir diskutavo tokiais svarbiais Europos klausimais, kaip euro zonos ateitis.

Renginio nuotraukos


ECB viktorina „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“

Vasario ir kovo mėn. 1,6 mln. žaidėjų pasitikrino savo žinias apie eurą ir ECB dalyvaudami ECB viktorinoje „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“. Sveikiname tuos, kurie teisingai atsakė į visus klausimus. Jūs esate tikri euro reikalų ekspertai! Traukiant burtus buvo atrinkti 30 nugalėtojų, kuriems įteikti prizai. Kas tie laimingieji, galite sužinoti .

Sužinokite daugiau apie šią viktoriną


Konkursas „Euro Video Challenge“

Kokie įspūdžiai lankantis ECB pirmą kartą? 2017 m. rengėme konkursą „Euro Video Challenge“ ir kvietėme Europos jaunimą sukurti trumpus ir smagius vaizdo siužetus apie ekonomiką. Po metų konkurso finalistai buvo pakviesti į ECB, kad su ekonomikos pasauliu susipažintų iš arčiau.

Sužinokite daugiau apie „Euro Video Challenge“


Laida „Sendung mit der Maus“

2018 m. spalio 3 d. maždaug 150 Vokietijoje gerai žinomos vaikų pramoginės laidos „Sendung mit der Maus“ gerbėjų linksmai leido laiką ECB. Tai buvo šalies masto atvirų durų dienos renginys. Drauge su savo šeimų nariais vaikai dalyvavo smagiose veiklose ir susipažino su ECB, euru ir ES.

Renginio nuotraukos
Sužinokite daugiau (vokiečių k.)


Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Pateikite paraišką dalyvauti mūsų organizuojamame jaunųjų ekonomistų konkurse ir laimėkite kelionę į Sintroje, Portugalijoje, vyksiantį ECB centrinės bankininkystės forumą. Laimėtojui bus įteikta 10 000 eurų premija.

Sužinokite daugiau apie konkursą
Sužinokite daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą


Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokitės į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau


Bendraukime!

Sekite naujienas apie jaunimui skirtas mūsų iniciatyvas! Jei norėtumėte gauti informacijos apie būsimas ECB mokomąsias ir jaunimo iniciatyvas, užpildykite mūsų registracijos formą.