Menu

Jaunimui

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka ir jaunimui. Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Išgirskite atsakymus į savo klausimus ECB ir jaunimo dialogo metu

ECB ir jaunimo dialogas – įvairiose Europos vietose, taip pat internetu organizuojamų renginių serija – suteikia jums galimybę užduoti klausimus ir išsakyti savo nuomonę apie Europos ekonomiką ir ateitį tiesioginiame pokalbyje su mūsų politikos formuotojais. Sekite informaciją apie planuojamus renginius mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Daugiau apie ECB ir jaunimo dialogą


Stipendijos ekonomiką studijuojančioms moterims

Į stipendiją gali pretenduoti moterys, pradėjusios arba netrukus pradėsiančios ekonomikos magistrantūros studijas universitete ar verslo mokykloje. Negrąžintinas 10 000 eurų stipendijas skirsime penkioms ekonomiką studijuojančioms moterims.

Kreiptis dėl stipendijos


Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Sintra

Esate ekonomikos arba finansų srities doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo jaunųjų ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija.
 

Sužinoti daugiau apie konkursą
Sužinoti daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą


Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet susipažinkite su konkurso „€uro karta“ sąlygomis. Konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinoti daugiau


Programavimo konkursas studentams

2019 m. lapkričio mėn. grupė studentų kartu su ECB IT ir rizikos valdymo specialistais kūrė modernų finansinės rizikos stebėsenos įrankį. Dirbdami grupėse studentai ieškojo kūrybiškų sprendimų, susijusių su duomenų maskavimu, mašinų mokymusi, taikomųjų programų sąsajų ir vartotojo sąsajų kūrimu.

Sužinoti daugiau apie programavimo konkursą


ECB viktorina „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“

2019 m. vasario ir kovo mėn. 1,6 mln. žaidėjų pasitikrino savo žinias apie eurą ir Europos Centrinį Banką dalyvaudami ECB viktorinoje „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“. Sveikiname tuos, kurie teisingai atsakė į visus klausimus. Jūs esate tikri euro reikalų ekspertai! Traukiant burtus buvo atrinkti 30 nugalėtojų, jiems įteikti prizai. Kas tie laimingieji, galite sužinoti .

Sužinoti daugiau apie viktoriną