Paieškos galimybės
Home Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Jaunimui

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka ir jaunimui.

Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Dalyvaukite ECB-QuizDuel konkurse #EuropeDay!

Pasitikrinkite savo žinias viktorinoje #EuropeDay ir pasinaudokite galimybe laimėti „iPadPro“! Kokios yra pagrindinės Europos Sąjungos vertybės ir prioritetai? Kiek žmonių naudoja eurą kaip savo oficialią valiutą? Kaip ECB sprendžia klimato kaitos problemą? Parsisiųskite programėlę QuizDuel (Android arba iOS versiją) ir dalyvaukite konkurse nuo 2021 m. gegužės 3 d. 10.00 val. iki gegužės 23 d. 23.59 val. (Vidurio Europos laiku).

Sužinoti daugiau apie šį konkursą

Išgirskite atsakymus į savo klausimus ECB ir jaunimo dialogo metu

ECB ir jaunimo dialogas – įvairiose Europos vietose, taip pat internetu organizuojamų renginių serija – suteikia jums galimybę užduoti klausimus ir išsakyti savo nuomonę apie Europos ekonomiką ir ateitį tiesioginiame pokalbyje su mūsų politikos formuotojais. Sekite informaciją apie planuojamus renginius mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Daugiau apie ECB ir jaunimo dialogą

Stipendijos ekonomiką studijuojančioms moterims

Į stipendiją gali pretenduoti moterys, pradėjusios arba netrukus pradėsiančios ekonomikos magistrantūros studijas universitete ar verslo mokykloje. Atitinkate šiuos kriterijus? Tuomet mūsų stipendija ekonomiką studijuojančioms moterims gali atitekti jums! Negrąžintinas 10 000 eurų stipendijas skirsime penkioms ekonomiką studijuojančioms moterims.

Kreiptis dėl stipendijos

Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo jaunųjų ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija. 

Sužinoti daugiau apie konkursąSužinoti daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą

Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet susipažinkite su konkurso „€uro karta“ sąlygomis. Konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau

Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos

Visi šios dalies puslapiai