Jaunimui

Kuriant Europos ateitį pagrindinis vaidmuo tenka jaunimui. Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

ECB ir jaunimo dialogas

Kyla klausimų, kuriuos norėtumėte užduoti ECB vadovams? Stebėkite internetu ir visoje Europoje reguliariai rengiamus pokalbius įvairiomis temomis.

Prisijunkite prie pokalbio
Dialogai su jaunimu bankų priežiūros temomis

Jaunųjų ekonomistų stendų sesija

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Pristatykite savo tiriamąjį darbą per ECB centrinės bankininkystės forumą! Kiekvienais metais kviečiame doktorantus į Sintroje (Portugalija) rengiamo ECB forumo stendų sesiją.

Sužinokite daugiau apie stendų sesiją
Sužinokite daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą


Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokitės į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau


Konkursas „Euro Video Challenge“

ECB žaidimai ir programėlės

Paskaitykite apie mūsų konkursą „Euro Video Challenge“ ir pažiūrėkite pateiktus vaizdo siužetus ekonominėmis su ECB veikla susijusiomis temomis.

Sužinokite daugiau


Bendraukime!

Sekite naujienas apie jaunimui skirtas mūsų iniciatyvas! Jei norėtumėte gauti informacijos apie būsimas ECB mokomąsias ir jaunimo iniciatyvas, užpildykite mūsų registracijos formą.