European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal


Jaunimo iniciatyvos

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka jaunimui.

Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Sužinoti daugiau

Išgirskite atsakymus į savo klausimus ECB ir jaunimo dialogo metu

ECB ir jaunimo dialogas – įvairiose Europos vietose, taip pat internetu organizuojamų renginių serija – suteikia jums galimybę užduoti klausimus ir išsakyti savo nuomonę apie Europos ekonomiką ir ateitį tiesioginiame pokalbyje su mūsų politikos formuotojais. Informaciją apie planuojamus renginius sekite mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose.

Daugiau apie ECB ir jaunimo dialogą

ECB stipendija moterims

Ar esate moteris, šiuo metu studijuojanti ar ketinanti studijuoti ekonomikos, statistikos, inžinerijos ar kompiuterijos magistrantūroje Europos universitete ar verslo mokykloje? Jei taip, negrąžintina 10 000 eurų vertės ECB stipendija moterims gali būti skirta Jums!

Kreiptis dėl stipendijos

Apdovanojimo pradedančiam ekonomistui įteikimas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo pradedančių ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija. 

Sužinoti daugiau apie apdovanojimąSužinoti daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą

Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet susipažinkite su konkurso „€uro karta“ sąlygomis. Konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinoti daugiau

IT stovykla merginoms

Ar esi 9–17 metų mergaitė ir domiesi robotais bei kompiuteriais? Jei taip, dalyvauk mūsų organizuojamoje IT stovykloje merginoms gegužės 31 d. – birželio 2 d. ir išbandyk savo jėgas programavime ir kodavime. Ši trijų dienų stovykla vyks anglų kalba ECB patalpose Frankfurte, Vokietijoje.

Teikti prašymą

Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos

Visi šios dalies puslapiai