Paieškos galimybės
Home Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Jaunimui

Kuriant Europos ateitį svarbus vaidmuo tenka ir jaunimui. Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

Išgirskite atsakymus į savo klausimus ECB ir jaunimo dialogo metu

ECB ir jaunimo dialogas – įvairiose Europos vietose, taip pat internetu organizuojamų renginių serija – suteikia jums galimybę užduoti klausimus ir išsakyti savo nuomonę apie Europos ekonomiką ir ateitį tiesioginiame pokalbyje su mūsų politikos formuotojais. Sekite informaciją apie planuojamus renginius mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Daugiau apie ECB ir jaunimo dialogą

Stipendijos ekonomiką studijuojančioms moterims

Į stipendiją gali pretenduoti moterys, pradėjusios arba netrukus pradėsiančios ekonomikos magistrantūros studijas universitete ar verslo mokykloje. Atitinkate šiuos kriterijus? Tuomet mūsų stipendija ekonomiką studijuojančioms moterims gali atitekti jums! Negrąžintinas 10 000 eurų stipendijas skirsime penkioms ekonomiką studijuojančioms moterims.

Kreiptis dėl stipendijos

Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Tuomet susipažinkite su mūsų kasmet organizuojamo jaunųjų ekonomistų konkurso sąlygomis. Konkurso finalistai kviečiami į Sintroje, Portugalijoje, rengiamą ECB centrinės bankininkystės forumą. Nugalėtojui įteikiama 10 000 eurų premija. 

Sužinoti daugiau apie konkursąSužinoti daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą

Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet susipažinkite su konkurso „€uro karta“ sąlygomis. Konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau

Programavimo konkursas studentams

2019 m. lapkričio mėn. grupė studentų kartu su ECB IT ir rizikos valdymo specialistais kūrė modernų finansinės rizikos stebėsenos įrankį. Dirbdami grupėse studentai ieškojo kūrybiškų sprendimų, susijusių su duomenų maskavimu, mašinų mokymusi, taikomųjų programų sąsajų ir vartotojo sąsajų kūrimu.

Sužinoti daugiau apie programavimo konkursą

ECB viktorina „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“

2019 m. vasario ir kovo mėn. 1,6 mln. žaidėjų pasitikrino savo žinias apie eurą ir Europos Centrinį Banką dalyvaudami ECB viktorinoje „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“. Sveikiname tuos, kurie teisingai atsakė į visus klausimus. Jūs esate tikri euro reikalų ekspertai! Traukiant burtus buvo atrinkti 30 nugalėtojų, jiems įteikti prizai. Kas tie laimingieji, galite sužinoti čia.

Sužinoti daugiau apie viktoriną

Visi šios dalies puslapiai