Jaunimui

Kuriant Europos ateitį pagrindinis vaidmuo tenka jaunimui. Būtent todėl visoje Europoje organizuojame įvairias iniciatyvas, kuriomis norime padėti jums daugiau sužinoti apie ekonomiką, centrinę bankininkystę ir ECB funkcijas, taip pat suteikti jums galimybę pasidalyti savo nuomone ir idėjomis jus dominančiomis ir jums svarbiomis temomis.

ECB viktorina „#EUROat20“ programėlėje „QuizClash“

Konkursas-viktorina apie eurą ir Europos Centrinį Banką jau vyksta. Varžykitės su kitais programėlėje „QuizClash“. Nepraleiskite progos laimėti prizų – parsisiųskite programėlę ir atsakykite į viktorinos „#EUROat20“ klausimus. Ar esate pasirengę?

Dalyvaukite jau dabar!

Konkursas „Euro Video Challenge“

Kokie įspūdžiai lankantis ECB pirmą kartą? 2017 m. rengėme konkursą „Euro Video Challenge“ ir kvietėme Europos jaunimą kurti trumpus ir smagius vaizdo siužetus apie ekonomiką. Po metų konkurso finalistai buvo pakviesti į ECB, kad su ekonomikos pasauliu susipažintų iš arčiau.

Sužinokite daugiau apie „Euro Video Challenge“
Finalistų apsilankymo nuotraukos


Laida „Sendung mit der Maus“

2018 m. spalio 3 d. maždaug 150 Vokietijoje gerai žinomos vaikų pramoginės laidos „Sendung mit der Maus“ gerbėjų linksmai leido laiką ECB. Tai buvo šalies masto atvirų durų dienos renginys. Drauge su savo šeimų nariais vaikai dalyvavo smagiose veiklose ir susipažino su ECB, euru ir ES.


Renginio nuotraukos
Sužinokite daugiau (vokiečių k.)


Jaunųjų ekonomistų konkursas ECB forume

Esate ekonomikos arba finansų doktorantas? Norite pristatyti savo tiriamąjį darbą politikos formuotojams ir aukščiausio lygio akademinės bendruomenės nariams? Pateikite paraišką dalyvauti mūsų organizuojamame jaunųjų ekonomistų konkurse ir laimėkite kelionę į Sintroje, Portugalijoje, vyksiantį ECB centrinės bankininkystės forumą. Laimėtojui bus įteikta 10 000 eurų premija.

Sužinokite daugiau apie konkursą
Sužinokite daugiau apie ECB centrinės bankininkystės forumą


ECB ir jaunimo dialogas

Kyla klausimų, kuriuos norėtumėte užduoti ECB vadovams? Sekite reguliarius pokalbius įvairiomis temomis, rengiamus internetu ir įvairiose Europos vietose.

Prisijunkite prie pokalbio
Dialogai su jaunimu bankų priežiūros temomis


Moksleivių konkursas „€uro karta“

Domitės ekonomika? Norite sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokitės į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos šalių vidurinių mokyklų.

Sužinokite daugiau


Bendraukime!

Sekite naujienas apie jaunimui skirtas mūsų iniciatyvas! Jei norėtumėte gauti informacijos apie būsimas ECB mokomąsias ir jaunimo iniciatyvas, užpildykite mūsų registracijos formą.