European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Iniciativy pro mládež

Mladí lidé sehrávají zásadní úlohu v tom, jak bude vypadat budoucnost Evropy.

Proto po celé Evropě pořádáme řadu iniciativ, které vám pomohou dozvědět se více o ekonomii, centrálním bankovnictví a úkolech ECB. Díky těmto iniciativám se dále budete moci podělit o postoje a myšlenky k tématům, která vás zajímají a ovlivňují.

Více informací

Odpovědi na své otázky můžete získat na akcích z cyklu ECB Youth Dialogue

ECB Youth Dialogue, cyklus akcí, které se konají po celé Evropě a také online, nabízí příležitost klást otázky a podělit se o názory na ekonomiku a budoucnost Evropy přímo s tvůrci našich politik. Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte o nadcházejících akcích!

Více informací o cyklu ECB Youth Dialogue

Stipendium ECB pro ženy

Jste žena, která se v současné době zapsala do magisterského programu v oboru ekonomie, statistiky, technických věd nebo výpočetní techniky na evropské univerzitě nebo obchodní škole? Pokud ano, stipendium ECB pro ženy, s nímž je spojen grant v hodnotě 10 000 EUR, by mohlo být pro vás!

Přihláška

Soutěž o cenu pro mladé ekonomy na Fóru ECB

Studujete ekonomii nebo finance v doktorském programu? Chcete výsledky svého výzkumu představit tvůrcům politik a špičkovým akademickým pracovníkům? Pak se přihlaste do naší každoroční soutěže o cenu pro mladé ekonomy! Finalisté dostanou pozvánku na Fórum ECB o centrálním bankovnictví v Sintře v Portugalsku. Vítěz obdrží cenu 10 000 EUR. 

Další podrobnosti o ceně Více informací o Fóru ECB o centrálním bankovnictví

Studentská soutěž Generation €uro

Zajímá vás ekonomie? Chcete se dozvědět více o ECB a měnové politice? Pak zkuste soutěž Generation €uro Students’ Award, která je určená týmům středoškolských studentů ze zemí eurozóny.

Více informací

Dívčí IT Bootcamp

Jste dívka mezi 9 a 17 lety, která se zajímá o roboty a počítače? Pak se přihlaste na náš IT bootcamp, který proběhne od 31. května do 2. června, a vyzkoušejte své dovednosti při programování a kódování. Třídenní akce proběhne v angličtině v prostorách ECB ve Frankfurtu v Německu.

Přihlásit se zde

Přidejte se k nám!

Jste čerství absolventi hledající další výzvu? Zajímají vás centrální bankovnictví a evropská témata? Chtěli byste pozitivně ovlivňovat životy evropských občanů? Pak se podívejte na naše stránky s pracovními příležitostmi a staňte se součástí našeho mezinárodního týmu.

Pracovní příležitosti

Všechny stránky v této části