Aktivní zapojení mladých lidí

Mladí lidé sehrávají ve vytváření budoucnosti Evropy zásadní úlohu. Proto také pořádáme po celé Evropě množství iniciativ, které vám mají pomoci se dozvědět více o ekonomii, centrálním bankovnictví a úloze ECB a také vám umožnit se s námi podělit o názory a myšlenky v oblastech, které vás zajímají a ovlivňují.

Cyklus ECB Youth Dialogue

Máte otázky, které byste rádi položili představitelům ECB? Sledujte naše pravidelné rozhovory na různá témata, které pořádáme po celé Evropě.

Připojte se k diskuzi
Seznamte se s cyklem Youth Dialogues, který se zabývá tématy v oblasti bankovního dohledu

Odborné postery mladých ekonomů

Jste student doktorského studijního programu v oboru ekonomie nebo finance? Prezentujte svůj výzkum na fóru ECB o centrálním bankovnictví! Každoročně zveme studenty doktorského studijního programu, aby se zúčastnili prezentací formou odborných posterů na fóru ECB v portugalské Sintře.

Více informací o prezentaci odborných posterů
Více informací o fóru ECB o centrálním bankovnictví


Studentská soutěž Generation €uro

Zajímá vás ekonomie? Chcete se dozvědět více o ECB a měnové politice? Pak se přihlaste do studentské soutěže Generation €uro, která je určená týmům studentů ze středních škol v eurozóně.

Více informací


Soutěž Euro Video Challenge

Hry a aplikace ECB

Podívejte se na naši soutěž Euro Video Challenge a soutěžní videa o ekonomických tématech souvisejících s činností ECB.

Více informací


Spojte se s námi!

Sledujte aktuality o našich iniciativách pro mládež! Pokud byste rádi dostávali informace o budoucích iniciativách ECB v oblasti vzdělávání a mládeže, zaregistrujte se prosím do našeho adresáře.