Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

Noortele

Noortel on keskne roll Euroopa tuleviku kujundamisel.

Seepärast korraldab EKP erinevates Euroopa riikides mitmesuguseid algatusi, mis võimaldavad noortel lähemalt tutvuda majandusteaduse, keskpanganduse ja EKP ülesannetega ning jagada oma seisukohti ja mõtteid huvipakkuvatel teemadel.

Esita oma küsimus aruteluringis „EKP dialoog noortega”

„EKP dialoog noortega” on üleeuroopaline muu hulgas veebikeskkonnas toimuv ürituste sari, kus saab esitada küsimusi otse EKP poliitikakujundajatele ning jagada mõtteid majanduse ja Euroopa tuleviku teemadel. Teavet eelseisvate sündmuste kohta saab EKP sotsiaalmeediakanalitest.

EKP dialoog noortega

Stipendiumiprogramm „Naised majandusteaduses”

Stipendiumiprogramm on suunatud naistele, kes kavatsevad alustada või on juba alustanud majandusteaduse magistriõpinguid mõnes Euroopa ülikoolis. Saadaval on viis 10 000 euro suurust stipendiumit.

Esita stipendiumitaotlus

Noorte majandusteadlaste konkurss EKP keskpangandusfoorumil

EKP kutsub majandus- ja finantsvaldkonna doktoriõppes osalevaid tudengeid tutvustama poliitikakujundajatele ja tippteadlastele oma uurimistöid, osaledes iga-aastasel noorte majandusteadlaste konkursil. Finalistid saavad kutse EKP keskpangandusfoorumile Portugalis asuvas Sintras! Konkursi peaauhind on 10 000 eurot. 

Konkursist lähemalt EKP keskpangandusfoorum

Generation €uro õpilasauhinna konkurss

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Vaata lähemalt

EKP #EuropeDay võistlusviktoriin rakenduses QuizDuel

Euroopa päeva 2021 puhul rakenduses QuizDuel korraldatud võistlusviktoriinis panid oma teadmised proovile rohkem kui 425 000 osalejat, vastates küsimustele Euroopa ja euro kohta.

Viktoriinist lähemalt

Ühine meiega!

Kui oled hiljuti ülikooli lõpetanud, huvitud keskpangandusest ja Euroopa ees seisvatest küsimustest ning soovid anda oma positiivse panuse, tutvu EKP pakutavate võimalustega ja ühine meie rahvusvahelise meeskonnaga.

Vabad töökohad ja praktikavõimalused

Kõik selle jaotise teemad