European Central Bank - eurosystem
Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

Noortele suunatud algatused

Noortel on keskne roll Euroopa tuleviku kujundamisel.

Seepärast korraldab EKP erinevates Euroopa riikides mitmesuguseid algatusi, mis võimaldavad noortel lähemalt tutvuda majandusteaduse, keskpanganduse ja EKP ülesannetega ning jagada oma seisukohti ja mõtteid huvipakkuvatel teemadel.

Loe lähemalt

Esita oma küsimus aruteluringis „EKP dialoog noortega”

„EKP dialoog noortega” on üleeuroopaline muu hulgas veebikeskkonnas toimuv ürituste sari, kus saab esitada küsimusi otse EKP poliitikakujundajatele ning jagada mõtteid majanduse ja Euroopa tuleviku teemadel. Teavet eelseisvate sündmuste kohta saab EKP sotsiaalmeediakanalitest.

EKP dialoog noortega

EKP stipendium magistriõppes osalevatele naistele

Stipendiumiprogramm on suunatud naistele, kes kavatsevad alustada või on juba alustanud majandus-, statistika-, inseneri- või arvutiteaduse magistriõpinguid mõnes Euroopa ülikoolis või kõrgkoolis. Stipendiumi suurus on 10 000 eurot.

Esita stipendiumitaotlus

Noorte majandusteadlaste konkurss EKP keskpangandusfoorumil

EKP kutsub majandus- ja finantsvaldkonna doktoriõppes osalevaid tudengeid tutvustama poliitikakujundajatele ja tippteadlastele oma uurimistöid, osaledes iga-aastasel noorte majandusteadlaste konkursil. Finalistid saavad kutse EKP keskpangandusfoorumile Portugalis asuvas Sintras! Konkursi peaauhind on 10 000 eurot. 

Konkursist lähemalt EKP keskpangandusfoorum

Generation €uro õpilasauhinna konkurss

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Vaata lähemalt

IT koolituslaager tüdrukutele

Oled huvitatud robotitest ja arvutitest? 31. maist kuni 2. juunini toimub tüdrukutele vanuses 9–17 aastat IT koolituslaager, kus saab kätt proovida nii kodeerimises kui ka programmeerimises. Kolmepäevane üritus toimub inglise keeles EKP ruumides Frankfurdis Saksamaal.

Esita osalemistaotlus

Ühine meiega!

Kui oled hiljuti ülikooli lõpetanud, huvitud keskpangandusest ja Euroopa ees seisvatest küsimustest ning soovid anda oma positiivse panuse, tutvu EKP pakutavate võimalustega ja ühine meie rahvusvahelise meeskonnaga.

Vabad töökohad ja praktikavõimalused

Kõik selle jaotise teemad