Meklēšanas opcijas
Home Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ieteikumi
Šķirošanas kritērijs

Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā. Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dotu jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

Saņemiet atbildi uz saviem jautājumiem ECB dialogā ar jauniešiem

ECB dialogs ar jauniešiem ietver virkni pasākumu, kurus rīkojam dažādās Eiropas vietās, kā arī tiešsaistē. Tajos jums ir iespēja uzdot jautājumus un paust viedokli par ekonomiku un Eiropas nākotni tieši ECB politikas veidotājiem. Sekojiet informācijai mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos, lai uzzinātu par gaidāmajiem pasākumiem!

Uzziniet vairāk par ECB dialogu ar jauniešiem

Stipendiju programma "Sievietes ekonomikā"

Vai esat sieviete, kas pašlaik mācās vai gatavojas mācīties ekonomiku maģistra studiju programmā kādā universitātē vai biznesa skolā Eiropā? Ja tā, tad stipendiju programma "Sievietes ekonomikā" varbūt domāta jums! Mēs piedāvājam piecas stipendijas 10 000 euro apmērā, kas tiks piešķirtas ekonomikas studentēm.

Pieteikties

Jauno ekonomistu konkurss ECB forumā

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Vai vēlaties iesniegt savu pētījumu politikas veidotājiem un vadošajiem akadēmiķiem? Tad uzziniet par mūsu ikgadējo jauno ekonomistu konkursu! Tā finālisti tiek aicināti apmeklēt ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, Portugālē. Uzvarētājs balvā saņem 10 000 euro. 

Uzziniet vairāk par konkursu Uzziniet vairāk par ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

Uzziniet vairāk

Programmēšanas sacensības studentiem

Grupa studentu 2019. gada novembrī pievienojās ECB IT un risku pārvaldības ekspertiem, lai kopīgi izstrādātu mūsdienīgu informācijas paneli finanšu risku monitorēšanai. Studenti strādāja komandās, meklējot radošus risinājumus datu maskēšanas, mašīnmācīšanās, lietojumprogrammu interfeisu un ārējo interfeisu izstrādes jomā.

Uzziniet vairāk par datu kodēšanas sacensībām

"#EUROat20 QuizClash" sacensības

2019. gada februārī un martā 1.6 milj. spēlētāju piedalījās "#EUROat20 QuizClash" sacensībās, izmantojot QuizClash aplikāciju, un pārbaudīja savas zināšanas par euro un Eiropas Centrālo banku. Izsakām atzinību tiem, kuri pareizi atbildēja uz jautājumiem – jūs esat īsti lietpratēji euro jautājumos! Balvu izlozē izvēlējāmies 30 uzvarētājus – kuri tie ir, uzziniet šeit.

Uzziniet vairāk par sacensībām

Visas šīs sadaļas lapas