European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā.

Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dotu jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

Uzziniet vairāk

Saņemiet atbildi uz saviem jautājumiem ECB dialogā ar jauniešiem

ECB dialogs ar jauniešiem ietver virkni pasākumu, kurus rīkojam dažādās Eiropas vietās, kā arī tiešsaistē. Tajos jums ir iespēja uzdot jautājumus un paust viedokli par ekonomiku un Eiropas nākotni tieši ECB politikas veidotājiem. Sekojiet informācijai mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos, lai uzzinātu par gaidāmajiem pasākumiem!

Uzziniet vairāk par ECB dialogu ar jauniešiem

ECB stipendija sievietēm

Vai esat sieviete, kas nesen uzsākusi vai gatavojas uzsākt mācības maģistra studiju programmā ekonomikas, statistikas, inženierzinātņu vai skaitļošanas tehnoloģiju jomā kādā Eiropas universitātē vai biznesa skolā? Ja tā, tad ECB stipendiju programma sievietēm, kuras ietvaros piedāvājam stipendiju 10 000 euro apmērā, varbūt domāta tieši jums!

Pieteikties

Jauno ekonomistu balva ECB forumā

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Vai vēlaties iesniegt savu pētījumu politikas veidotājiem un vadošajiem akadēmiķiem? Tad uzziniet par mūsu ikgadējo jauno ekonomistu balvas izcīņu! Tās finālisti tiek uzaicināti apmeklēt ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, Portugālē. Uzvarētājs balvā saņem 10 000 euro. 

Uzziniet vairāk par balvas izcīņu Uzziniet vairāk par ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

Uzziniet vairāk

IT Bootcamp meitenēm

Vai esi meitene vecumā no 9 līdz 17 gadiem, kuru interesē roboti un datori? Tad aicinām pievienoties mūsu IT Bootcamp no 31. maija līdz 2. jūnijam un izmēģināt spēkus programmēšanā un kodēšanā. Triju dienu pasākums notiks angļu valodā ECB telpās Frankfurtē, Vācijā.

Pieteikties šeit

Pievienojieties!

Vai nesen pabeidzāt augstskolu un meklējat jaunus izaicinājumus? Vai jums ir interese par centrālo banku darbību un Eiropas jautājumiem? Vai jūs vēlētos pozitīvi ietekmēt Eiropas pilsoņu dzīves? Tad uzziniet par mūsu piedāvātajām iespējām, un pievienojieties mūsu starptautiskajai komandai!

Vakances

Visas šīs sadaļas lapas