Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā. Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā ar mērķi palīdzēt jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dot jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

"#EUROat20 QuizClash" sacensības

Mēs esam uzsākuši viktorīnu par euro un Eiropas Centrālo banku sadarbībā ar QuizClash aplikāciju. Lejupielādējiet aplikāciju un piedalieties viktorīnā "#EUROat20", izmantojot iespēju laimēt balvas. Vai esat gatavi?

Piedalieties sacensībās!

Konkurss "Euro Video Challenge"

Kāda ir sajūta, pirmo reizi viesojoties Eiropas Centrālajā bankā? 2017. gadā konkursa "Euro Video Challenge" ietvaros mēs aicinājām Eiropas jauniešus radīt īsu, saistošu video par ekonomiku. Pēc gada mēs uzaicinājām finālistus uz ECB, lai dotu tiem iespēju personiski izjust, kā ekonomika darbojas reālajā dzīvē.

Uzziniet vairāk par "Euro Video Challenge"
Fotoattēli no finālistu viesošanās ECB


"Die Sendung mit der Maus"

2018. gada 3. oktobrī aptuveni 150 Vācijā populārā bērnu TV šova "Die Sendung mit der Maus" fani ar sajūsmu iepazina Eiropas Centrālo banku valsts mēroga atvērto durvju dienas pasākumā. Bērni un viņu vecāki piedalījās jautrās aktivitātēs un uzzināja daudz jauna par ECB, euro un ES.

Pasākuma fotoattēli
Uzziniet vairāk (vācu valodā)


Jauno ekonomistu konkurss ECB forumā

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Vai vēlaties iesniegt savu pētījumu politikas veidotājiem un vadošajiem akadēmiķiem? Piesakieties jauno ekonomistu konkursam un iegūstiet iespēju apmeklēt centrālo banku darbībai veltīto ECB forumu Sintrā, Portugālē – uzvarētājs balvā saņems 10 000 euro.

Uzziniet vairāk par konkursu
Uzziniet vairāk par ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu


ECB dialogs ar jauniešiem

Vai jums ir jautājumi, kurus jūs vēlētos uzdot ECB vadītājiem? Sekojiet mūsu regulārajām diskusijām par dažādiem jautājumiem, ko tiešsaistē organizējam visā Eiropā.

Pievienojieties sarunai
Dialogs ar jauniešiem banku uzraudzības jomā


"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

Uzziniet vairāk


Esiet kontaktā ar mums!

Uzziniet par jaunākajām iniciatīvām jauniešiem! Ja vēlaties saņemt informāciju par ECB turpmākajām izglītojošajām un jauniešiem domātajām iniciatīvām, lūdzam pieteikties iekļaušanai mūsu adresātu sarakstā.