Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā.

Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dotu jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

Saņemiet atbildi uz saviem jautājumiem ECB dialogā ar jauniešiem

ECB dialogs ar jauniešiem ietver virkni pasākumu, kurus rīkojam dažādās Eiropas vietās, kā arī tiešsaistē. Tajos jums ir iespēja uzdot jautājumus un paust viedokli par ekonomiku un Eiropas nākotni tieši ECB politikas veidotājiem. Sekojiet informācijai mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos, lai uzzinātu par gaidāmajiem pasākumiem!

Uzziniet vairāk par ECB dialogu ar jauniešiem

Stipendiju programma "Sievietes ekonomikā"

Vai esat sieviete, kas pašlaik mācās vai gatavojas mācīties ekonomiku maģistra studiju programmā kādā universitātē vai biznesa skolā Eiropā? Ja tā, tad stipendiju programma "Sievietes ekonomikā" varbūt domāta jums! Mēs piedāvājam piecas stipendijas 10 000 euro apmērā, kas tiks piešķirtas ekonomikas studentēm.

Pieteikties

Jauno ekonomistu konkurss ECB forumā

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Vai vēlaties iesniegt savu pētījumu politikas veidotājiem un vadošajiem akadēmiķiem? Tad uzziniet par mūsu ikgadējo jauno ekonomistu konkursu! Tā finālisti tiek aicināti apmeklēt ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, Portugālē. Uzvarētājs balvā saņem 10 000 euro. 

Uzziniet vairāk par konkursu Uzziniet vairāk par ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

Uzziniet vairāk

"#EuropeDay ECB-QuizDuel" sacensības

Atzīmējot 2021. gada Eiropas dienu, vairāk nekā 425 000 cilvēku piedalījās mūsu sacensībās, izmantojot QuizDuel aplikāciju, lai pārbaudītu savas zināšanas par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropu un euro.

Uzziniet vairāk par sacensībām

Pievienojieties!

Vai nesen pabeidzāt augstskolu un meklējat jaunus izaicinājumus? Vai jums ir interese par centrālo banku darbību un Eiropas jautājumiem? Vai jūs vēlētos pozitīvi ietekmēt Eiropas pilsoņu dzīves? Tad uzziniet par mūsu piedāvātajām iespējām, un pievienojieties mūsu starptautiskajai komandai!

Vakances

Visas šīs sadaļas lapas