Jauniešiem

Jauniešiem ir centrālā loma rītdienas Eiropas veidošanā. Tāpēc mēs organizējam virkni iniciatīvu visā Eiropā ar mērķi palīdzēt jums uzzināt vairāk par ekonomiku, centrālo banku darbību un ECB pienākumiem, kā arī dot jums iespēju paust savu viedokli un idejas par tēmām, kuras jūs interesē un ietekmē jūsu dzīvi.

ECB dialogs ar jauniešiem

Vai jums ir jautājumi, kurus jūs vēlētos uzdot ECB vadītājiem? Sekojiet mūsu regulārajām diskusijām par dažādiem jautājumiem, ko tiešsaistē organizējam visā Eiropā.

Pievienojieties sarunai
Dialogs ar jauniešiem banku uzraudzības jomā

Jauno ekonomistu prezentāciju sesija

Vai esat doktorantūras students ekonomikas vai finanšu specialitātē? Prezentējiet savu pētījumu ECB centrālo banku darbībai veltītajā forumā! Mēs katru gadu aicinām doktorantūras studentus piedalīties prezentāciju sesijā ECB forumā, kas notiek Sintrā, Portugālē.

Uzziniet vairāk par prezentāciju sesiju
Uzziniet vairāk par ECB centrālo banku darbībai veltīto forumu


"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

Uzziniet vairāk


Konkurss "Euro Video Challenge"

ECB spēles un aplikācijas

Uzziniet par mūsu konkursu "Euro Video Challenge" un iesniegtajiem video par ekonomikas tēmām saistībā ar ECB darbību!

Uzziniet vairāk


Esiet kontaktā ar mums!

Uzziniet par jaunākajām iniciatīvām jauniešiem! Ja vēlaties saņemt informāciju par ECB turpmākajām izglītojošajām un jauniešiem domātajām iniciatīvām, lūdzam pieteikties iekļaušanai mūsu adresātu sarakstā.