"#EUROat20 QuizClash" sacensības

Saņemiet balvā iPad Pro vai vilciena mēnešbiļeti, kas derīga visā Eiropā!

Pārbaudiet savas zināšanas par euro un Eiropas Centrālo banku un izmantojiet iespēju izcīnīt balvas! Atzīmējot euro ieviešanas 20. gadadienu, mēs rīkojam šīs īpašās sacensības kopā ar QuizClash.

Sacensības notiks līdz svētdienai, 2019. gada 10. martam, plkst. 23.59 pēc Viduseiropas laika.

"#EUROat20QuizClash" sacensības

Kā norit sacensības?

Pirms sacensībām

  • Lejupielādējiet QuizClash aplikāciju (pieejama tikai angļu valodā).

  • Atveriet aplikāciju un izvēlieties "#EUROat20" viktorīnu.

Kā spēlēt?

  • Viktorīnā ir 18 jautājumi par tematiem, kas saistīti ar euro un ECB.
  • Šie jautājumi sadalīti sešās kārtās, katrā pa trim jautājumiem.
  • Atbildes sniegšanai uz katru jautājumu atvēlētas 30 sekundes.
  • Mēģiniet sasniegt augstu rezultātu un ierindoties starp labākajiem spēlētājiem.

Kā uzvarēt?

  • Pēc sacensību noslēguma 2019. gada 10. martā ar izlozes palīdzību izvēlēsimies 30 uzvarētājus no visiem dalībniekiem, kuri pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem.
  • Ja būsiet viens no uzvarētājiem, QuizClash aplikācijā saņemsiet paziņojumu. Tāpēc iesakām iespējot pašpiegādes paziņojumu saņemšanu.[1]

Balvas

Ja būsiet viens no uzvarētājiem, varēsiet izvēlēties vienu no šīm balvām (kā arī lepoties ar to, ka esat īsts lietpratējs jautājumos par euro):

  • Interrail Global Pass biļeti, kas ļauj veselu mēnesi bez ierobežojumiem izmantot vilcienu pakalpojumus visā Eiropā,

vai

  • gadījumā, ja brīvdienas šogad jau saplānotas vai vienkārši dodat priekšroku jaunam planšetdatoram, varēsiet saņemt iPad Pro ar 10.5 collu ekrānu un 64 GB datu ietilpību.

Kurš drīkst piedalīties sacensībās?

Piedalīties var ikviens Eiropas Savienības iedzīvotājs, kurš ir tiesīgs reģistrēties QuizClash aplikācijā! Pirms reģistrācijas spēlei jāiepazīstas ar spēles noteikumiem un nosacījumiem un mūsu datu aizsardzības politiku.

Ja vēlaties uzdot jautājumus par sacensībām, sūtiet e-pastu uz adresi info@ecb.europa.eu.

Par šīs spēles ideju vēlamies pateikties Sanktgallenes Universitātes (Šveice) 2018. gada plašsaziņas līdzekļu un komunikāciju pārvaldības bakalaura kursa studentiem Valentīnam Hāzneram (Valentin Hasner), Konstantīnam Vaisam (Constantin Weiß), Heinriham Vestfālenam (Heinrich Westphalen), Anikai Švarcai (Annika Schwarz) un Zārai Kristīnai Cilligai (Sarah Christina Zuellig), kuru pasniedzēji bija Dr. Eliane Būhera (Eliane Bucher) un Dr. Markuss Vills (Markus Will).

Ja vēlaties saņemt informāciju par turpmākām ECB izglītojošām un jaunatnes iniciatīvām, reģistrējieties mūsu adresātu sarakstā.

[1]Ja izmantojat iOS ierīci, izvēlieties ikonu "Iestatījumi", pēc tam izvēlieties "Paziņojumi" un tālāk aplikāciju sarakstā izvēlieties QuizClash. Pārliecinieties, ka iespējotas visas funkcijas.
Ja izmantojat Android ierīci, izvēlieties ikonu "Lietotnes" un pēc tam – "Iestatījumi" un aplikāciju sarakstā meklējiet QuizClash. Pārliecinieties, ka iespējoti paziņojumi –ielieciet ķeksīti pie izvēles "Rādīt paziņojumus".