Konkursas „#EUROat20 ECB-QuizClash“

Laimėkite planšetinį kompiuterį „iPad Pro“ arba mėnesį galiosiantį traukinio bilietą „Interrail“ kelionėms po Europą!

Pasitikrinkite, ką žinote apie eurą ir Europos Centrinį Banką, ir nepraleiskite progos laimėti. Kartu su „QuizClash“ organizuojame euro dvidešimtmečiui paminėti skirtą konkursą.

Konkursas vyks iki 2019 m. kovo 10 d., sekmadienio, 23.59 val. (Vidurio Europos laiku).

Konkursas „#EUROat20 QuizClash“

Kaip konkursas vyks

Kaip pasiruošti:

 • parsisiųskite programėlę „QuizClash“ (parengta tik anglų k.);

 • ją atsidarykite ir pasirinkite viktoriną „#EUROat20“.

Kaip dalyvauti:

 • iš viso yra 18 su euru ir ECB susijusių klausimų;
 • konkurse yra šeši etapai po tris klausimus;
 • kiekvienam klausimui atsakyti turite 30 sekundžių;
 • stenkitės surinkti kuo daugiau taškų ir atsidurti tarp lyderių.

Kaip laimėti:

 • 2019 m. kovo 10 d. pasibaigus konkursui iš dalyvių, teisingai atsakiusių į visus klausimus, atsitiktine tvarka atrinksime 30 nugalėtojų;
 • jeigu pasiseks laimėti, programėlėje „QuizClash“ gausite pranešimą (turite būti įsijungę tiesioginių pranešimų funkciją[1]).

Prizai

Jeigu būsite vienas iš laimingųjų (jau nekalbant apie šlovę būti pripažintam tikru euro reikalų ekspertu), galėsite pasirinkti vieną iš dviejų prizų:

 • traukinio bilietą „Interrail Global Pass“ (su juo galėsite visą mėnesį neribotai keliauti traukiniais po Europą)
 • arba,
 • jeigu šių metų atostogas jau suplanavote ir naujas planšetinis kompiuteris jums būtų geresnė dovana, 10,5 colio įstrižainės 64 GB planšetinį kompiuterį „iPad Pro“.

Kas gali dalyvauti?

Dalyvauti gali visi Europos Sąjungoje gyvenantys asmenys, turintys teisę registruotis programėlėje. Prieš registruodamiesi į konkursą būtinai perskaitykite mūsų taisykles ir duomenų apsaugos politikos nuostatas.

Jeigu turite klausimų dėl konkurso, susisiekite su mumis el. paštu info@ecb.europa.eu.

Norėtume padėkoti Šveicarijos Šv. Galeno universiteto 2018 m. Žiniasklaidos ir komunikacijos vadybos bakalauro kurso studentams Valentinui Hasneriui, Constantinui Weißui, Heinrichui Westphalenui, Annikai Schwarz ir Sarah’ai Christinai Zuellig (jų dėstytojai – Dr. Eliane Bucker ir Dr. Markus Will) už pasiūlymą surengti šį konkursą.

 

Jeigu norėtumėte gauti informacijos apie būsimas ECB mokomąsias ir jaunimo iniciatyvas, užpildykite mūsų registracijos formą.

[1]Jeigu jūsų įrenginio operacinė sistema yra „iOS“, spauskite piktogramą „Settings“ (Nustatymai), tada „Notifications“ (Pranešimai) ir iš programėlių sąrašo pasirinkite „QuizClash“. Patikrinkite, ar visos programėlės funkcijos yra įjungtos.
Jeigu jūsų įrenginio operacinė sistema yra „Android“, spauskite „Apps“ (Programos), tada „Settings“ (Nustatymai) ir iš programėlių sąrašo pasirinkite „QuizClash“. Turi būti įjungta pranešimų funkcija „Show notifications“ (Rodyti pranešimus).